Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
ЗАДЕРЕЙКО
Андрій ІвановичВипускник
фінансово-економічного факультету
(2001)

Депутат Київської міської ради
VIII скликання
 
 

Народився 1 листопада 1977 р. у робітничій родині, тож світоглядним фундаментом хлопця ще змалку стало чітке переконання, що жити — значить працювати. А майстерну науку любові до праці й до Батьківщини добре засвоїв з мудрих уст батьків-трудівників.


На сесії Київської міської ради

Розуміючи, що сама лише працьовитість не є беззапереч­ною запорукою особистісного успіху, А. І. Задерейко розпочав наполегливий пошук справи, якій би хотів присвятити життя. Найбільш максимальну реалізацію власного потенціалу 19-річний юнак бачив у фінансово-економічній сфері, а відповідну освіту вирішив здобувати у стінах авторитетної як на той час, так і нині кузні надзвичайно важливих для розвитку й розквіту держави «економічних» кадрів.

Так, у 1996 р. Андрій Іванович став студентом фінансово-економічного факультету Київського державного економічного університету. Майстерне наставництво досвідченого професорсько-викладацького складу вишу зумовило палке прагнення хлопця ступити на ­педагогічну стежину.

Освітню дорогу в славетному виші з підготовки висококласних фахівців-економістів А. І. Задерейко завершив у 2001 р., а трудову розпочав ще в 1995 р., пройшовши шлях від лаборанта комп’ютерного центру до викладача.

З 2002 до 2012 р. був асистентом кафедри управління персоналом та економіки праці рідного університету. Викладав «Діловодство із використанням комп’ютерної техніки», а також «Економіку праці і соціально-трудові відносини». Безпосередня фахова діяльність у альма-матер серед високопрофесійних педагогів-науковців економічного профілю навчила працювати в команді — спільно, злагоджено й результативно. А вагомим чинником плідної фахової роботи стала дружня атмосфера в оточенні колег, об’єднаних метою високоякісного забезпечення й постійного вдосконалення навчального процесу.


У сімейному колі

З 2007 до 2014 р. Андрій Іванович обіймав посаду начальника відділу системного адміністрування та підтримки користувачів у комунальній науково-дослідній установі «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста», де отримав неоціненний досвід, працюючи пліч-о-пліч з науковцями, чиї зусилля були спрямовані на розвиток міста.

А. І. Задерейко завжди мав активну громадянську позицію. Як талановитий лідер, він об’єднав навколо себе багато однодумців, створивши Громадську організацію «Київ — європейська столиця». Основним завданням цього суспільного осередку є розвиток міста, мікрорайону, району. Було реалізовано чимало успішних проектів: спорудження у приватному секторі майданчика street workout надало мешканцям будівель хорошу можливість підвищити власну фізичну культуру за допомогою численного спортивного тренувального обладнання; проведення регулярних масових суботників на територіях, що не обслуговуються ЖЕД, допомогло за короткий термін виконати великий обсяг найрізноманітніших робіт; постійне забезпечення харчуванням самотніх інвалідів та пенсіонерів (близько 30 осіб) гарантувало їм соціальну захищеність тощо.

Громадська активність стала важливою частиною життя Андрія Івановича, — часто він присвячував їй практично весь свій вільний час. Така діяльність наштовхнула на думку, що зміни на краще слід починати з реальних дій.


Виступ на Постійній комісії Київської міської ради
з питань транспорту, зв’язку та реклами

Таким чином, у житті А. І. Задерейка з’явилася і політична складова. В жовтні 2015 р. він був обраний депутатом Київської міської ради. За менше ніж рік депутатської діяльності підготував та направив на опрацювання понад 800 депутатських звернень та запитів, а також розробив проект рішення. Андрій Іванович постійно відвідує засідання Київської міської ради та Постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами, кожні два тижні проводить особистий прийом громадян задля максимально оперативного вирішення проблем мешканців округу. Бути депутатом для А. І. Задерейка — це, насамперед, вміти слухати людей, розуміти їхні проблеми та намагатися якомога швидше їх вирішити. Це не пишномовні фрази, а професійне кредо молодого політика. З метою якнайкращого задоволення потреб мешканців округу особистий мобільний телефон Андрія Івановича у вільному доступі. Телефонні дзвінки не обмежу­ються робочими днями, часто телефонують і у вихідні, і у пізню годину.

Головними хобі Андрія Івановича є полювання та риболовля, які дозволяють відпочити від напружених робочих буднів. Одружений, має трьох дітей — двох доньок та сина. Дружина, Світлана Юріївна, теж є випускницею Київського національного економічного університету (юридичний факультет). З 2002 р. і дотепер обіймає посаду викладача кафедри кримінального права та процесу рідного вишу.Жукова Галина Валентинівна   |   Зміст   |   Колодій Богдан Васильович