Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
КОЛОДІЙ
Богдан ВасильовичВипускник
факультету економіки підприємництва
(2004)

Депутат Київської міської ради VII скликання.
Громадський діяч
 
 

Відкриття міні-футбольного поля та матч
з дітьми Святошинського району

Народився 12 червня 1983 р. у м. Києві. Богдан Васильович виховувався у родині, де з дитинства прищеплювали повагу до праці та любов до Батьківщини. Ще зі шкільних років виявляв надзвичайну цікавість до точних наук, вирізнявся ґрунтовними лідерськими здібностями та мав сильну іскру великого бажання до пізнання усього незвіданого. Визначальну роль у його формуванні як справжнього патріота, талановитого бізнесмена та непересічної особистості відіграв батько — Колодій Василь Васильович.

Вибір фахової стежини головним чином був обумовлений муд­рими порадами найрідніших людей, а також власними уподобаннями стосовно справи, якій би хотів присвятити життя. Підприємницт­во привабило Б. В. Колодія низкою можливостей у різноманітних сферах людської діяльності.

Трудову діяльність розпочав у 2001 р. адміністратором ВАТ «Борщагівський ринок». Перші кроки у напрямі розкриття власного підприємницького потенціалу давалися нелегко, проте виплекана батьками ще змалечку працьовитість та надійна підтримка коханої дружини і донечки відкрила Б. В. Колодію шлях успіху.


Відкриття дитячого майданчика
на Борщагівці

У 2002 р. загальними зборами акціонерів ВАТ «Торговий комплекс «Борщагівський» обраний головою Наглядової ради. ­Відтоді і дотепер є головним консультантом з економічних питань ТОВ «Торговий комплекс «Борщагівський».

У 2004 р. закінчив факультет економіки підприємництва ­Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Богдан Васильович із захопленням згадує свої студентські роки. Оскільки в цей період він вже активно займався підприємницькою діяльністю, то з великим ентузіазмом та бажанням слухав цікаві та змістовні лекції викладачів, одразу ж застосовуючи отримані знання на практиці. Він вважає, що до бізнесу, та й узагалі до будь-якої справи слід ставитися відповідально.

У 2006 р. був обраний депутатом Святошинської районної ради в м. Києві від Блоку Віталія Кличка.

З 2010 р. — директор з економіки ТОВ Торговий комплекс «Борщагівський».

З 2013 р. — голова Наглядової ради громадських організацій «Громадське коло Києва» та «Богдана Колодія», які покликані ­захищати мешканців Києва та допомагати їм.


Покладання квітів до пам’ятника
жертвам Чорнобильської трагедії

У 2014 р. обраний депутатом Київської міської ради VII скликання від Політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», фракція «УДАР — Солідарність».

За часи своєї діяльності у м. Києві Богдан Васильович проводить значну роботу серед населення: виступає у ролі мецената та філантропа, плідно співпрацює з багатьма київськими громадськими організаціями, бере активну участь у житті рідного Святошинського району.

З дитинства Б. В. Колодій є затятим прихильником спорту. Розвиток цього виду діяльності усіма силами підтримує у рідному місті, адже переконаний, що фізична культура має стати неодмінним супутником життя кожної людини — від малого до старого. Є прихильником думки, що спорт — запорука здоров’я.

Хобі Богдана Васильовича — це справжні чоловічі захоп­лення: футбол, риболовля та полювання. Вони додають яскравих кольорів його будням, даруючи беззаперечну мотивацію, велику енергію та невичерпне натхнення для реалізації поставлених цілей.

Сьогодні Б. В. Колодій продовжує займатися наукою та саморозвитком, удосконалюючи таким чином фахові знання та розширюючи власний світогляд. Підтримує тісні зв’язки з керівництвом та викладачами альма-матер.

За сумлінну, цілеспрямовану та бездоганну працю на теренах України нагороджений багатьма орденами та відомчими відзнаками.


Привітання малозабезпечених
та багатодітних

Революція Гідності.
Боротьба за майбутнє

Розбудова та освячення церкви
в Святошинському районі


Задерейко Андрій Іванович   |   Зміст   |   Лісовенко Віталій Васильович