ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Козак
Ліна Василівна

Голова правління
ВАТ «Радехівська ПМК-188»


Випускниця економічного факультету (1973 р.)

Народилася 19 лютого 1951 р. у с. Жорнище Ківерцівського району Волинської області в родині Ганни Володимирівни та Василя Михайловича. На вибір майбутньої професії Ліни Василівни вплинула неприхована цікавість до незвичної спеціальності економіста-бухгалтера, адже виховувалася в родині, де жінки обирали переважно професію медичних працівників або вчителів. Була однією з перших у родині, хто обрав цей професійний напрям.
У 1969 р. Ліна Василівна вступила до Львівського сільськогосподарського інституту на економічний факультет. Роки навчання були для неї яскравими та незабутніми. Назавжди закарбувалися у пам’яті ректор М. Т. Гончар, декан економічного факультету В. К. Здоровик, викладачі Г. П. Обушний, М. М. Прийма, М. М. Дзядик та ін. — як усебічно обізнані, об’єктивні та вимогливі фахівці. Набуті в інституті знання дали можливість Ліні Василівні стати висококваліфікованим спеціалістом та досягти значних успіхів у професійній діяльності. З рідним вишем намагається підтримувати зв’язки і сьогодні: приїжджає на ювілейні зустрічі випускників, сприяє укладанню договорів про проходження практики студентів профільних навчальних закладів на підприємстві з подальшим їх працевлаштуванням.
Після закінчення інституту в 1973 р. Ліна Василівна починала свій трудовий шлях бухгалтером, а згодом — старшим економістом у «Радехівській ПМК-188» тресту «Західводбуд». Із травня 1981 р. Ліна Козак працювала заступником головного бухгалтера Радехівського районного об’єднання з виробничо-технічного забезпечення сільського господарства. З лютого 1985 р. — начальник планового відділу, а з часом — головний бухгалтер у «Радехівській ПМК-188». З липня 2003 р. виконувала обов’язки голови правління ВАТ «Радехівська ПМК-188», а в грудні 2003 р. обрана головою правління. Загалом на цьому підприємстві Ліна Василівна працює вже понад 30 років.
Основна діяльність підприємства, яке очолює Л. В. Козак, спрямована на будівництво об’єктів водогосподарського призначення, здійснення протипаводкових заходів, поліпшення екологічного стану річок, проведення благоустрою водойм, будівництво ставків, надання населенню транспортних послуг із перевезення вантажів тощо. У 2007 р. працівники ВАТ «Радехівська ПМК-188» брали участь у ліквідації наслідків Ожидівської аварії. На підставі даних Державних органів статистики України підприємство ВАТ «Радехівська ПМК-188» визначено як «Лідер галузі — 2010» у Львівському регіоні.
Ліна Василівна вдало поєднує керівництво товариством із громадською діяльністю, як депутат Радехівської міської ради V скликання.

Ювілейна зустріч випускників економічного факультету, 1998 р.
У вільний від роботи час Ліна Василівна як справжній водогосподарник любить родинний відпочинок біля гірських річок та лісових озер, із задоволенням займається садівництвом та городництвом.
Чоловік Л. В. Козак — Василь Серафимович — працює начальником Львівського обласного управління водного господарства. Старша донька Наталія — кандидат філологічних наук, працює на кафедрі романо-германських мов Львівської комерційної академії. Молодша донька Ірина працює лікарем дермато-венерологом у Львівському шкірно-венерологічному диспансері № 2. Ліна Василівна обожнює своїх онуків — Божену та Адріана. Їм вона приділяє весь вільний час.
Ліна Козак є вольовим, цілеспрямованим і працелюбним керівником, а також мудрою, чуйною та люблячою дружиною, мамою та бабусею. Її життєве кредо просте і водночас глибоке: «Жити працею у злагоді з Богом, природою і людьми заради майбутнього рідної землі, дітей, онуків і правнуків».

Логос Україна      << Комар Петро Панасович      [ зміст ]      Костюк Богдан Андрійович >>