ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Комар
Петро Панасович

Начальник Західного регіонального відділу
Державного комітету фінансового
моніторингу України


Випускник агрономічного факультету (1974 р.)

Народився 24 лютого 1952 р. у с. Седлище Любешівського району Волинської області. Батьки, Панас Спиридонович і Ганна Миколаївна, протягом усього життя віддано працювали у колгоспі.
У 1969 р. Петро Панасович вступив до університету на агрономічний факультет. Навчання в Львівському аграрному університеті дало знання, з якими він швидко досяг успіху. В 1977 р. став головним агрономом управління сільського господарства і продовольства Кам’янка-Бузького райвиконкому. Через чотири роки його перевели на посаду начальника управління сільського господарства Самбірського райвиконкому, а в 1982 р. став головою Самбірського РАПО. Також був депутатом районної ради народних депутатів.
Протягом 1983–1985 рр. Петро Панасович — голова виконкому Самбірської районної ради народних депутатів. А з 1988 по 1995 р. він обіймав посаду генерального директора АПК «Нестерів», начальника управління сільського господарства Жовківського райвиконкому.
Відданість роботі й постійне прагнення удосконалення своїх знань спонукали Петра Панасовича вступити до аспірантури Науково-дослідного інституту землеробства і тваринництва західних областей України, після закінчення якої у 1989 році він захистив кандидатську дисертацію.
Із 1995 р. П. П. Комар — заступник голови Жовківської районної держадміністрації, а вже через два роки — керівник головного управління сільського господарства і продовольства Львівської облдержадміністрації.
У 2000 р. Петра Панасовича обрано головою Жовківської районної держадміністрації. У березні 2004 р. його призначено начальником управління Львівської обласної Ради, згодом — генеральним директором КПФ «Карпати» (Львів). З 2005 до 2010 р. він очолює Регіональний відділ Держфінмоніторингу у Львівській області. У серпні 2011 року призначений начальником Західного регіонального відділу Держфінмоніторингу.
Одночасно із напруженою адміністративною роботою Петро Панасович є активним громадським діячем. Із 1990 року його тричі обирали депутатом Львівської обласної ради (I, II та IV скликань). Особливе ставлення у П. П. Комара до дітей. Він — президент дитячого благодійного фонду «За посмішку дитини» та президент дитячої футбольної ліги.
Нині Петро Панасович підтримує тісний зв’язок із ректоратом та науковцями рідного університету. Він вдячний за глибокі знання, цікаві й необхідні знайомства та захист дисертації.
За багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувався грамотами голови Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради, Міністерства агропромислового комплексу України, Виставки досягнень народного господарства.
За плідну співпрацю з освітянами та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону нагороджений відзнакою «Відмінник освіти України».
За вагомий особистий внесок у відтворення історико-архітектурного середовища м. Жовкви Львівської області відзначений подякою Прем’єр-міністра України, Почесною грамотою Верховної Ради України.
За визначні особисті заслуги в розгортанні національної системи боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації Західного філіалу навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України нагороджений відзнакою голови Держфінмоніторингу України.
Напружена, самовіддана робота протягом життя визначила і кредо Петра Панасовича: «Працювати на благо людей».

Логос Україна      << Клебан Дмитро Романович      [ зміст ]      Козак Ліна Василівна >>