ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Кравців
Ярослав Васильович

Начальник Державної податкової
інспекції м. Івано-Франківськ.

Голова громадської ради при ДПІ
Івано-Франківська. Почесний член
Спілки юристів України

Випускник факультету агрономії (1990 р.)
та економічного факультету (1999 р.)


Особистий прийом платників податків

Зустріч із представниками ЗМІ
Народився 11 червня 1966 р. у смт Щирець Пустомитівського району Львівської області. Батько — Василь Іванович — усе життя присвятив землі, працюючи агрономом, а мати — Ярослава Дмитрівна — продавець Пустомитівської райспоживспілки.
У 1983 р. після закінчення школи Ярослав Кравців вступив до Львівського сільськогосподарського інституту, наслідуючи приклад батька, який також свого часу навчався у цьому закладі.
Здобувши диплом агронома, він вирішив продовжити навчання і вдруге став студентом Львівського аграрного університету (на той час виш уже було перейменовано), обравши спеціальність «Економіка». У 1999 р. Ярослав Кравців отримав другу вищу освіту і почав працювати в Державній податковій інспекції у Львівській області.
У 2002 р. його призначили начальником Головного відділу податкової міліції Городоцької міської ДПІ. Маючи на меті стати високопрофесійним фахівцем, Я. В. Кравців у цей час вступив на юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (за спеціальністю «Правознавство»).
У 2005 р., здобувши юридичну освіту, він став начальником ГВПМ Червоноградської об’єднаної ДПІ, а з 2008 р. — очолив ДПІ Івано-Франківська.
Ярослав Кравців займається також активною громадською діяльністю: надає допомогу дітям-сиротам у м. Городок Львівської області, опікується школою-інтернатом у м. Самборі. Крім того, він очолює громадську раду при Державній податковій інспекції Івано-Франківська.
За сумлінну роботу на державній службі Я. В. Кравціва у 2005 р. було нагороджено нагрудним знаком «Відмінник податкової міліції».
Виховує донечку Софію, яка навчається на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.
У щоденному житті Ярослав Васильович намагається дотримуватися принципу, якому він багато в чому завдячує своїми професійними досягненнями: професійний підхід до справи, відповідальність за власні вчинки та самокритичність.

Логос Україна      << Костюк Богдан Андрійович      [ зміст ]      Кривокульський Володимир Васильович >>