ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Кривокульський
Володимир Васильович

Головний агроном ПАП «Зоря»
(Козівський район Тернопільської області)


Випускник агрономічного факультету (1974 р.)


Зустріч випускників агрономічного факультету ЛСГІ
1974 року випуску, 1999 р.
Народився 15 травня 1948 р. у с. Городище Козівського району Тернопільської області. Батьки, Кривокульські Василь Васильович та Марія Володимирівна, були селянами. Саме виховання у дусі віковічних селянських традицій і вплинуло на подальший вибір спеціальності Володимира Васильовича.
Після закінчення Львівського сільськогосподарського інституту він працював агрономом у колгоспі ім. Пархоменка Козівського району. Потім був агрономом, заступником голови колгоспу ім. Кириченка, ТзОВ «Городище», ПАП «Зоря» у с. Городище Козівського району.
В. В. Кривокульський присвятив агрономічній праці 28 років свого життя. Господарство, в якому він працює зараз, спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. За свою плідну трудову діяльність неодноразово нагороджувався похвальними грамотами та цінними подарунками. Але найбільшою відзнакою, шаною трудової діяльності Володимир Васильович вважає висловлювання своїх односельчан похилого віку, які жартома називають його «вроджений агроном».

В. В. Кривокульський
з онуками Настею
та Василем
Володимир Васильович певний, що навчання в інституті стало стартовим майданчиком для його довгого трудового шляху. Він постійно підтримує зв’язки з університетом: майже щороку приїздить до студентського містечка Дубляни, зустрічається зі своїми університетськими друзями та викладачами. Із часів навчання збереглося чимало спогадів. Найяскравіші пов’язані з веселими студентськими буднями, життям у гуртожитку, готуванням обідів та дружньою атмосферою, яка панувала у молодому товаристві. Навіть зараз Володимир Васильович пам’ятає усіх своїх викладачів, адже кожна прочитана лекція і кожне практичне заняття давали нові безцінні знання.
Володимир Васильович Кривокульський — дбайливий господар, адже найбільше любить робити все необхідне для домашнього господарства власними руками, і звик доводити розпочату справу до кінця.
Має велику дружну родину. Його дружина, Оксана Антонівна, у 1979 р. закінчила економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту. Подружжя Кривокульських виховало двох доньок — Олесю й Галину, а також двох онуків — Василя й Анастасію.
Кредо Володимира Кривокульського: «Життя — це рух, а рух — це життя».

Логос Україна      << Кравців Ярослав Васильович      [ зміст ]      Крупніцький Володимир Григорович >>