Співробітники рільничих бригад та інших підрозділів, причетних до рослинництва, працюють на високому рівні — роблять усе можливе для розквіту господарства. Фахівці кооперативу свого часу закінчили агрономічний факультет ПДАТУ:
Войтов Віктор Опанасович (1993) — головний агроном.
Маловічко Руслан Васильович (1993) — агроном із захисту рослин.
Резник Олександр Олексійович (2012) — інженер з техніки безпеки.
Цісар Олег Олександрович (1997) — завідувач кормового двору.
Цісар Сергій Олександрович (2002) — агроном-насіннєвод.
Для ефективного господарювання підприємство має постійно дбати про дві головні речі — родючість ґрунту та меліорацію земельних угідь. І перше, і друге забезпечують стабільне підвищення врожаїв, а найголовніше — незалежність від примх погоди.
У господарстві шанобливо ставляться до ґрунтів. На початку 90-х рр. минулого століття з ініціативи М. В. Шаповала здійснили повний комплекс меліоративних робіт. Люди й донині вдячні своєму керманичеві — земля добре родитиме ще, принаймні, півстоліття.
Господарство є сертифікованим виробником репродукційного насіння. На полях кооперативу сіють озиму і яру пшеницю та ячмінь, цукровий буряк, ріпак, кукурудзу, горох, а також овочі — капусту, картоплю, моркву, цибулю, огірки, помідори, столовий буряк і гарбузи. Чималу кількість угідь займає кормова група рослин.
Разом із голландцями летавчани вирощували горошок, із чехами та французами займалися пивоварним ячменем. А кілька років тому переобладнали кукурудзокалібрувальний завод і заснували підприємство, яке співпрацює з німецькою фірмою «KWS». Тепер у «Летаві» вирощують насіннєві сорти кукурудзи, їх фасують і відправляють до інших областей України, також експортують, крім Німеччини, до Білорусі та Прибалтики.
У «Летаві» вирощують полуницю й черешню сорту «Валерій Чкалов». Є і розкішний сад, у якому влітку наливаються яблука сортів «Спартан», «Сніжний Кальвіль», «Золотистий ранет», «Шафран Гейфеля», «Зимовий», «Лимонний».