НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ПОКОТИЛО
Олександр ГригоровичВипускник факультету проектування та будівництва гідромеліоративних систем (1984 р.)

Начальник Кіровського міжрайонного
управління водного господарства. 
 
   
Народився 24 березня 1962 р. у м. Глобине, Полтавської області в родині токаря Григорія Калиновича та оператора парових котлів Глобинського цукрокомбінату Катерини Миколаївни.

Насосна станція № 16

Під час навчання в школі Олександр слухав розповідь старшого двоюрідного брата - студента УІВГ, про цей навчальний заклад, і сам вирішив вступити до нього.
Після закінчення інституту, в 1984 р., Олександр Покотило був направлений на роботу інженером-гідрометристом Льгівської експлуатаційної дільниці Кіровського УЗС. Через рік він вже працював начальником Льгівської ЕД, а через два - начальником відділу водокористування. Здобуті в університеті знання допомагали Олександру Григоровичу в його трудовій діяльності і сприяли просуванню по службових сходах. У 1995 р. О. Г. Покотило призначили заступником начальника Управління з водних ресурсів, через два роки - головним інженером, а в жовтні 2000 р. він очолив міжрайонне управління водного господарства.
Ця установа здійснює експлуатацію між-господарської зрошувальної мережі, контролем за економним використанням і відтворенням водних ресурсів у Кіровському районі, Феодосійському і Судакському регіонах.
За значний вклад у розвиток меліорації в Криму О. Г. Покотило нагороджений Почесною грамотою Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
Визначальними рисами характеру Олександра Григоровича є чесність, справедливість, порядність. Його життєве кредо: Ставитись до людей так, як би хотіли, щоб вони ставились до вас.
У вільний від роботи час О. Г. Покотило любить рибалити. Сидячи біля моря з вудочкою, часто згадує рідний університет. Як ходив студентом у лижний похід в Карпати - від с. Бистриця Івано-Франківської області до Яремчі, а також геодезичну та гідрологічну практику в Рішуцьку.
Дружина Олександра Григоровича також випускниця Університету водного господарства, у 1986 р. закінчила факультет ПЦБ.
Старша донька Покотило Марина Олександрівна навчається на V курсі Національної академії природоохоронного і курортного будівництва в Сімферополі на гідромеліоративному факультеті.

Колектив Кіровського МУВГ

Логос Україна          <<    ПАНЮТІН Володимир Мойсейович          [ Зміст ]          ПОПАДИНЕЦЬ Василь Іванович    >>