НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ПОПАДИНЕЦЬ
Василь ІвановичВипускник гідромеліоративного факультету (1990 р.)

Голова правління відкритого акціонерного товариства ''Хустська ПМК-240'' 
 
   
Народився 9 лютого 1950 р. в селі Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області. Батьки, Іван Васильович та Марія Дмитрівна, колишні колгоспники.
Після школи В. І. Попадинець влаштувався у Хустську ПМК-240. Але не полишав мрії здобути вищу освіту. Закінчивши три курси загально-технічного факультету Ужгородського державного університету, вступив до Українського інституту інженерів водного господарства. У 1990 р. отримав спеціальність інженера-гідротехніка.
Молодий спеціаліст отримав направлення у рідну Хустську ПМК-240. Працював старшим викон-робом-начальником дільниці; в 1993 р. призначений начальником колони (у 1995 р. Хустську ПМК-240 перейменовано у ВАТ ''Хустська ПМК-240'').
У січні 1996 р. наказом Закарпатського регіонального відділення Фонду державного майна України В. І. Попадинець призначений головою правління ВАТ ''Хустська ПМК-240''. 26 березня 2007 р. Василь Іванович учетверте був обраний головою правління на наступні п'ять років.
Велика роль належить пересувній механізованій колоні з ліквідації катастрофічних паводків у Закарпатті (листопад 1998 р. та березень 2001 р.). Її колектив і нині працює за програмою Кабінету Міністрів з протипаводкового будівництва під назвою ''Тиса''. У 2006 р. тільки за цією програмою виконано робіт на 22 млн грн.
Побудовано і здано в експлуатацію митний перехід з Румунією у селищі Солотвин вартістю 6,5 млн. грн., а також дамбу довжиною 4 км 470 м у місті Чоп. Її вартість - 8,4 млн грн.
Нині ПМК-240 - одна з найпотужніших будівельних організацій не тільки в Закарпатті, а й у Західному регіоні України. Загальна потужність машин і механізмів складає 13,6 тис. кінських сил. Сьогодні це багатогалузева організація з потужною матеріально-технічною базою та високопрофесійним кадровим потенціалом. Тут працює 200 чоловік, із них 32 - інженери та техніки. Вісім висококвалі-фікованих фахівців є випускниками НУВГП.
За направленням ПМК-240 в Національному університеті водного господарства і природо-користування нині навчається троє чоловік. Тільки хороші спогади і подальша плідна праця збереглися з всим колективом університету, особливо з проректорами з навчальної роботи - Б. А Баховцем і С. В. Ковальовим.

Василь Іванович у колі сім'ї, зліва направо: син Роман, невістка Лариса, дочка Вікторія, зять Ярослав і онучки: Богданка та менша Іванка

ПМК-240 плідно працює з проектним інститутом ''Львівдіпроводгосп'', підтримує хороші виробничі стосунки з колегами з Угорщини, Румунії та Словаччини. В. І. Попадинець - заслужений будівельник України, депутат Хустської районної ради.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, нагрудним знаком ''За сприяння митним органам''.
Любить гумор, шахи. Одружений. Син Роман закінчив механічний факультет Національного університету водного господарства (1998). Працює начальником Тячівського міжрайонного управління водного господарства.
Дочка Вікторія закінчила економічний факультет Національного університету водного господарства та природокористування (2002). Нині обіймає посаду інженера з нормування праці у ВАТ ''Хустська ПМК-240''.
Названий навчальний заклад закінчила і невістка Лариса.
Василь Попадинець у людях цінує профе-сіоналізм, порядність, патріотизм.
Гасло життя: ''Не відкладай на завтра те, що можеш зробити сьогодні. Час - гроші!''
Логос Україна          <<    ПОКОТИЛО Олександр Григорович          [ Зміст ]          ПОЧТАРЕНКО Леонід Григорович    >>