НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ЯКИМЧУК
Володимир ЛеоновичПроректор з адміністративно-господарської діяльності
 
 
   
Народився 25 травня 1959 р. у с. Перенятин Радивилівського району Рівненської області.
Усе трудове життя В. Л. Якимчука пов’язане з будівельною галуззю народного господарства. Після закінчення восьмирічної школи Володимир вступив до Радивилівського спеціалізованого технічного училища № 6, яке успішно закінчив у 1977 р., здобувши професію штукатура-лицювальника четвертого розряду.
Прагнучи опанувати більше будівельних професій, через рік закінчив Рівненську обласну школу майстрів-будівельників.
Упродовж 1978-1980 рр. Володимир Леонович служив у лавах Радянської армії. Після демобілізації переїхав до м. Рівного, де влаштувався на роботу в СБМУ ''Опорядбуд'' за спеціальністю, отриманою в технічному училищі, - лицювальником четвертого розряду.
Пропрацювавши в цій установі один рік, В. Л. Якимчук перейшов на роботу в житлово-комунальне управління на підприємство ''Госпрозрахункова ремонтно-будівельна дільниця''.
На будівельний факультет Українського інституту інженерів водного господарства Володимир Леонович прийшов уже досвідченим робітником - будівельником, прагнучи поповнити свої практичні навички теоретичними знаннями з будівельної справи. Обрав спеціальність ''Промислове та цивільне будівництво''.
Здобувши вищу освіту, В. Л. Якимчук продовжував працювати у житлово-комунальному управлінні, але вже на керівних посадах - майстром, начальником Госпрозрахункової ремонтно-будівельної дільниці, пройшовши шлях до керівника підприємства.
Через п’ятнадцять років після закінчення НУВГП Володимир Леонович повернувся до рідного закладу знову. Університету потрібний був досвідчений будівельник і господарник, тож і вирішили запросити на роботу В. Л. Якимчука. Спочатку він обіймав посаду помічника ректора з контролю.
З грудня 2005 р. Володимир Леонович працює проректором НУВГП з адміністративно-господарської роботи. До своїх службових обов’язків він ставиться сумлінно і відповідально. Приділяє багато уваги зміцненню матеріально-технічної бази як університету загалом, так і його наукових та лабораторних приміщень, гуртожитків, поліпшенню житлово-побутових умов студентів.
За високі показники у роботі нагороджений Почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України.
Володимир Леонович щасливий у своєму житті, бо повністю передає набуті знання і вміння на користь людям.


Логос Україна         <<   Білецький Анатолій Альфонсович         [ Зміст ]         Почесні професори   >>