Шановні друзі!
Співпрацюючи не один рік із винахідниками — людьми, які мислять і творять нестандартно, щоразу пересвідчуюсь, що саме завдяки їм здійснюється прогрес усього людства, вибудовуються ті нові й нові сходинки, на які піднімається світ. Я розумію, шаную і поважаю таких людей.
   Іноді ідеї винахідників суперечать класичним теоріям. Часто вони кидають виклик інерції, що існує у традиційному науковому процесі. І все заради того, щоб змінити світ на краще.
   З приємністю можу констатувати, що сьогодні інтелектуальна власність у нашій країні набуває особливого стратегічного значення. Ми вступили в епоху новітніх технологій, розробок, винаходів та інновацій. Саме вони стають основною продуктивною силою і гарантують конкурентоспроможність країни в глобалізованому світі, а інтелектуальна могутність нації визначає її місце й роль у міжнародній спільноті. Для всіх нас, справді, настав новий час!
   Тому наш головний пріоритет — забезпечити високу якість захисту всіх напрацювань творчої людини відповідно до найкращих європейських стандартів. А ще донести громадськості вагомість і значущість українських винаходів та інновацій, а допомагає нам у цьому видання «Винаходи та інновації», підготовлене видавничим центром «Логос Україна».
   Тож щиро бажаю творчому колективу видавців, усім учасникам і читачам проекту, винахідниками та творчій еліті України завжди відчувати, що живете і працюєте в країні, де цінують творчі здобутки кожної людини, і нехай інтелектуальний потенціал нашої нації стане підґрунтям економічного зростання держави.
   Натхнення Вам, міцності духу та радості від власної праці.
З повагою, голова Державного департаменту
інтелектуальної власності
Микола Паладій
   Вступне слово Бориса Патона   ]   Зміст   [   Вступне слово Алли Жарінової