Шановні друзі!
Співпрацюючи не один рік із винахідниками — людьми, які мислять і творять нестандартно, щоразу пересвідчуюсь, що саме завдяки їм здійснюється прогрес усього людства, вибудовуються ті нові й нові сходинки, на які піднімається світ. Я розумію, шаную і поважаю таких людей.
Іноді ідеї винахідників суперечать класичним теоріям. Часто вони кидають виклик інерції, що існує у традиційному науковому процесі. І все заради того, щоб змінити світ на краще.
Із приємністю можу констатувати, що сьогодні інтелектуальна власність у нашій країні набуває особливого стратегічного значення. Ми вступили в епоху новітніх технологій, розробок, винаходів та інновацій. Саме вони стають основною продуктивною силою і гарантують конкурентоспроможність країни в глобалізованому світі, а інтелектуальна могутність нації визначає її місце й роль у міжнародній спільноті. Для всіх нас, справді, настав новий час!
Тому наш головний пріоритет — забезпечити високу якість захисту всіх напрацювань творчої людини відповідно до найкращих європейських стандартів. А ще донести громадськості вагомість і значущість українських винаходів та інновацій, а допомагає нам у цьому видання «Винаходи та інновації», підготовлене ТОВ «Видавничий центр «Логос Україна».
Тож щиро бажаю творчому колективу видавців, усім учасникам і читачам проекту, винахідникам та творчій еліті України завжди відчувати, що живете і працюєте в країні, де цінують творчі здобутки кожної людини, і нехай інтелектуальний потенціал нашої нації стане підґрунтям економічного зростання держави.
Натхнення Вам, міцності духу та радості від власної праці.
Із повагою, голова Державного департаменту
інтелектуальної власності
Микола Паладій
Вступне слово Бориса Патона   ]   зміст   [   Вступне слово Юрія Кондратенка