Винаходи та інновації. Винахідники України
  Енергоощадний резонансний перетворювач енергії «РПЕНС».
Нейтралізатор геопатогенних зон (НГПЗ) Марцінишина

   
Марцінишин
Юрій Данилович


Голова ради директорів Української академії інтегративної
медицини, доктор Київського слов’янського університету,
директор Української платформи трансферу технологій
 

Енергоощадний резонансний
перетворюваЧ енергІЇ «РПЕНС»
(зводить споживання реактивної потужності (Ir) до нуля)

Пропонуємо Вашій увазі енергоощадний резонансний перетворювач енергії нелінійних систем асинхронних двигунів (РПЕНС) для застосування у галузі малої енергетики від 0,5 кВт до 250 кВт.
В електричних колах при чисто активному навантаженні струм, що протікає, не випереджає й не запізнюється від напруги. При індуктивному навантаженні струм відстає від напруги, а при ємнісному випереджає напругу. Індуктивного характеру навантаження набуває при роботі електродвигунів, компресорів, електромагнітів та ін., що характерно для більшості споживачів. У цьому випадку знижується коефіцієнт потужності й для його підвищення необхідно підключати компенсувальний пристрій.
Резонатор струму «РПЕНС» дозволяє:
– підтримувати cos у межах 0,99 при змінному і постійному навантаженні й коливаннях напруги на ±10%;
– знизити споживання електроенергії асинхронними двигунами до 30%;
– підтримувати динамічний ККД електроприймачів у діапазоні номінального, забезпечуючи зменшення споживання активної потужності від 5% до 30% залежно від режимів роботи;
– зменшити втрати в магнітних системах трансформаторів і електродвигунів;
– відмовитися від необхідності завищення потужності трансформаторів і перетину кабелів;
– знизити омічний опір проводів ЛЕП (зміна теплового режиму) та осідання напруги в електромережі;
– збільшити термін служби асинхронних двигунів.
Принцип роботи
В основу «РПЕНС» покладений алгоритм саморегулюючої нелінійної системи асинхронного двигуна зі зворотним інформаційним зв’язком, що приводить до резонансу струму, при якому відбувається різке зниження споживаного струму системи при незмінному струмі асинхронних двигунів.
Резонанс струму підвищує коефіцієнт потужності навантаження cos до 1, що дозволяє економити величезну кількость електроенергії, яка втрачається в мережах і генераторах при низькому cos і поліпшує використання величезних потужностей генераторів електростанцій.
Підключення й експлуатація пристрою: «РПЕНС» підключається у трифазну мережу 380 В безпосередньо на клемну коробку двигуна, автомата або пускача двигуна.
Орієнтовні сфери застосування резонатора струму «РПЕНС»: водоканали; котельні; підприємства харчової промисловості; підприємства легкої промисловості; підприємства хімічної промисловості; меблеві підприємства; деревообробні підприємства; машинобудівні підприємства; авторемонтні підприємства (СТО, мийки); металургійні підприємства; шахти; ТЕЦ, ТЕС.

НЕЙТРАЛІЗАТОР ГЕОПАТОГЕННИХ
ЗОН (НГПЗ) МАРЦІНИШИНА

Захисний пристрій «НГПЗ Марцінишина» — це генератор правого формового статичного торсіонного поля, який гармонізує («чистить») простір від зон «Крона», «Онко», «Смерті» і лівих торсіонних полів, поглинаючи й переробляючи (трансформуючи) їх у правосторонні (позитивні).
Нейтралізатор закриває геопатогенну зону в радіусі 10 м.
Пристрій рекомендовано для застосування як необхідний засіб для захисту здоров’я людини в аномально-випромінюючих (геопатогенних) зонах у промислових, житлових приміщеннях, школах, дитячих садках, офісах тощо.
НГПЗ розташовується під ліжком, робочим столом, сидінням автомобіля або в інших місцях тривалого перебування людини.
Особливості оздоровчої дії «НГПЗ Марцінишина»
«НГПЗ Марцінишина» має потужний оздоровчий вплив на організм людини.
Сучасні дослідники поділяють усі енергетичні аномалії на кілька груп:
а) геопатогенні зони, викликані тектонічними процесами земної кори, геологічними розломами, родовищами руд, підземними водами тощо;
б) техногенні зони, викликані промисловою діяльністю людини та широким використанням у них електромагнітної енергії (підземні ходи, метро, шахти, бурові свердловини, трубопроводи, кабельні сітки, відвали, поховання);
в) польові (на основі фізичних полів) утворення різної природи у вигляді сіток та плям;
г) додатковий негативний вплив може бути зумовлений особливостями архітектури приміщень, інтер’єру і предметів дизайну, наявних у приміщенні, особливостями біоенергетики колективу людей, які працюють у приміщенні.
У зонах 1-го типу в людей виникає певний комплекс захворювань, основними з яких є пухлинні захворювання злоякісного типу (онкологічні захворювання). Це зони типу «Онко».
У зонах 2-го типу виникає інший набір захворювань, основним з яких є захворювання Крона (хронічне запальне захворювання кишечника аутоімунної природи, яке має трансмуральний характер, тобто стосується всіх шарів кишечника). Ці зони названі зонами типу «Крона».
Показниками шкідливості проживання людей у зонах «Онко» або «Крона» можуть бути: захворювання багатьох людей (в під’їзді одного будинку й особливо молодих) на онкологічні хвороби, хворобу Крона, цукровий діабет, туберкульоз, пневмонію, гіпертонію тощо.

Вул. Володимирська, 78, оф. 2, м. Київ, Україна, 01033. Тел.: 0 (67) 466-49-95, 0 (44) 332-56-16, факс: 0 (44) 287-31-99.
E-mail: y.martsinyshyn@ukr.net
Фізико-хімічний інститут ім. О. В. Богатського НАН України та ТДВ «ІНТЕРХІМ»   ]   зміст   [   Цебренко Марія Василівна