Винаходи та інновації. Винахідники України
  ТОВ «Науково-виробнича фірма «Екофарм»

   
Поязітіс
Валерія Георгіївна


Директор
 
В. Г. Поязітіс — кандидат технічних наук. Відзначена подяками та грамотами за високі досягнення, активну громадську та доброчинну діяльність, нагороджена міжнародним «Орденом королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці» (2008), дипломом за вагомий внесок у розвиток української медицини (2009) та знаком «Кращий керівник року» (2010).
НВФ «Екофарм» створена в 1995 р. групою наукових співробітників — біоорганіків, що займаються розробкою природних лікарських препаратів, технологів-винарів, фізіологів, медиків. Фірма розробляє та виготовляє оздоровчі продукти харчування, активно працює із провідними НДІ України й Росії, є членом Одеської інноваційної палати. Продукція фірми випускається під ТМ «Цілюща сила скіфів».
У 2010 р. НВФ «Екофарм» стала лауреатом Національного рейтингу «Кращі підприємства України».
Як народилася «Вин-Віта»®? У 1987 р. за рішенням Кабінету міністрів УРСР було створено теоретичну концепцію лікувально-профілактичного харчування в умовах проживання у несприятливій екологічній обстановці, яка згодом отримала назву «Екологічна фармакологія». Суть концепції — підвищення захисних порогів організму.
Враховуючи розмаїття патологій у постраждалих від Чорнобильської катастрофи, необхідно було знайти такий радіопротектор, який мав би багатобічну дію та був придатний для повсякденного вживання. Цей продукт дістав назву «Вин-Віта»®. Його розробники вперше у світі встановили, що біофлавоноїди «Вин-Віти»® (антоціани) захищають мозок від дії радіаційного випромінювання. Також була вперше встановлена протисудомна дія антоціанів, стабілізація функціональної асиметрії мозку.
Подальші дослідження показали, що спектр оздоровчої дії «Вин-Віти»® значно ширший, тож назва «Вин-Віта»® («Виноград, що дарує життя») себе повністю виправдовує.
Зараз завершено розробку кількох нових унікальних оздоровчих продуктів харчування, що не мають аналогів в Україні, які в найближчі місяці з’являться в продажу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я — духовного, фізичного та фінансового!
Вул. Краснова, 9/63, м. Одеса, 65059. Тел.: 0 (48) 78-77-111, 0 (482) 34-97-58.
E-mail: vinvita@gmail.com. Web-сайт: www.ekofarm.ukrmed.info
 
Протипухлинна аутовакцина

   
Потебня
Григорій Платонович


Керівник відділу конструювання засобів біотерапії раку,
доктор медичних наук, професор
 
Протипухлинна аутовакцина (ПАВ) була розроблена і досліджена в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України, на спосіб її виготовлення та використання в комплексній терапії онкологічних хворих отримано 20 патентів України. Клінічну апробацію ПАВ проводили у відділеннях Національного інституту раку МОЗ України та РОНЦ АМН РФ (Москва). Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення МОЗ України затвердила технологічний промисловий регламент на виробництво ПАВ та визнала, що цей імунобіологічний препарат відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам безпеки та придатний для широкого клінічного застосування в Україні.
Протипухлинна аутовакцина використовується виключно за призначенням і під контролем лікаря для попередження виникнення рецидивів та метастазів у пацієнтів з онкологічними захворюваннями І–ІІІ стадій після радикального оперативного вилучення первинної пухлини. Для кожного хворого ПАВ готується індивідуально з матеріалу його власної пухлини. Залежно від гістогенезу останньої до складу препарату входять кілька пухлинних антигенів хворого й ад’ювант мікробного походження.
ПАВ використовують у післяопераційний період для підвищення протипухлинної резистентності організму, подовження тривалості та покращення якості життя онкологічних хворих. Залежно від стану пацієнта і необхідності проведення іншої терапії вакцинацію починають через 10–14 діб після операції або на 18–21 добу після завершення хіміо- чи променевої терапії. Курс аутовакцинотерапії складається з трьох підшкірних ін’єкцій, які роблять з інтервалом у сім діб, і наступної ревакцинації через один та три місяці.
Клінічні дослідження ефективності ПАВ у комплексній терапії онкологічних хворих показали, що пацієнти легко переносять препарат, він не викликає істотних місцевих і загальних реакцій, зумовлює позитивний вплив на імунний статус та показники гемопоезу, дозволяє провести протипухлинну терапію в повному обсязі, покращує якість життя пацієнтів. Доведено ефективність застосування вакцини в комплексній терапії онкологічних хворих (рак прямої та ободової кишки, легені, шлунка, молочної залози, яєчника, нирково-клітинний рак, злоякісні пухлини головного мозку) — суттєве поліпшення показників безрецидивної та загальної п’ятирічної виживаності.
Вул. Васильківська, 45, м. Київ, 03022. Тел: 0 (44) 259-08-75, факс: 0 (44) 258-16-56.
E-mail: iris@onconet.kiev.ua
Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова, ТМ «Лабораторія Доктора Пирогова»   ]   зміст   [   ПП «Ламідан»