НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
«ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

Господарсько-правовий факультет
КОЗАК
Вадим Анатолійович


Декан господарсько-правового факультету

Народився 14 листопада 1973 р. у селищі Нові Санжари Новосанжарського району Полтавської області.
У 1999 р. закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (спеціальність «Правознавство»).
Кандидат юридичних наук, він у 2006 р. обійняв посаду доцента кафедри кримінального права № 1.
Протягом 2003–2009 рр. Вадим Анатолійович працював заступником декана заочного факультету № 1. З 2009 р. — декан господарсько-правового факультету.

Факультет було засновано у 1974 р. на базі слідчо-прокурорського факультету № 2, який готував фахівців для прокуратури, суду та інших правоохоронних органів союзних республік колишнього СРСР.
У 1992 р. його було перепрофільовано у господарсько-правовий зі спеціальністю «Правознавство».
Зараз тут здобувають освіту майбутні фахівці-юристи у сфері господарювання. Навчання здійснюється на держбюджетній та контрактній (платній) основі (на замовлення підприємств, установ та інших суб’єктів економіки). Студенти факультету опановують додаткові юридичні дисципліни: «Митне право», «Господарське право», «Міжнародне приватне право», «Організація правової роботи на підприємствах, установах і організаціях», «Організація роботи адвокатури» та інші. Сьогодні тут навчається близько 1230 осіб.
Випускники факультету працюють в органах прокуратури, адвокатури, нотаріату, обіймають різні посади в установах державної влади, у господарчих структурах та на підприємствах.
За роки існування структури тут здобуло освіту понад 4700 фахівців. Вони очолюють міські та районні прокуратури, підрозділи військової прокуратури, працюють на високих та відповідальних посадах у державному апараті, органах суду, юстиції та Міністерства внутрішніх справ України. Серед випускників факультету — колишні міністр юстиції Російської Федерації В. В. Устинов, прокурор Республіки Саха (Якутія) М. Є. Полятинський, прокурор Калінінградської області В. Ф. Чупков, голова Президії колегії адвокатів Калмикії І. А. Алжеєв, а також нинішній прокурор Республіки Татарстан К. Ф. Аміров.


Бойчук Роман Петрович
Заступник декана господарсько-правового факультету

Народився 27 жовтня 1965 р. у с. Велика Кам’янка Коломийського району Івано-Франківської області.
У 1991 р. став випускником слідчо-прокурорського факультету Української державної юридичної академії (спеціальність «Правознавство»).
Роман Петрович має науковий ступінь кандидата юридичних наук та з 2006 р. працює доцентом на кафедрі господарського права.

 Логос Україна      << Інститут підвищення кваліфікації юридичних кадрів      [ Зміст ]      Факультет підготовки кадрів для органів юстиції >>