ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ВАВРИНЧУК
Богдан Іванович

Голова Дарницького районного суду м. КиЄва
Випускник 1976 р.

Заслужений юрист України. Суддя першого кваліфікаційного класу

 

Народився 6 жовтня 1945 р. у с. Горбків Сокальського району Львівської області у селянській родині.
Після закінчення восьмого класу навчався у ПТУ № 20 м. Нововолинська Волинської області. Трудовий шлях Богдан Іванович розпочав машиністом шахтних машин і механізмів на шахті № 5 м. Нововолинська. Після демобілізації з лав Радянської армії працював робітником очисного вибою на шахті № 1 «Червоноградська» у м. Червонограді Львівської області.
У 1972 р. вступив до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, який закінчив у 1976 р. і переїхав на роботу до Києва. В інституті Богдан Іванович отримав надзвичайно високу фахову підготовку у викладачів З. М. Онищука, М. М. Страхова, В. П. Маслова (на той момент — ректора юридичного інституту), яка стала потужною базою для подальшого професійного зростання.
З 1977 р. Б. І. Вавринчук — на судовій роботі: з березня 1977 по червень 1982 р. обіймав посаду народного судді Печерського районного суду м. Києва, а наступні десять років був суддею Радянського районного суду м. Києва. У 1996 р. Богдана Івановича призначенили головою Радянського районного суду м. Києва.
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.10.2001 р. Б. І. Вавринчук був переведений на посаду судді новоутвореного Дарницького районного суду м. Києва і цього ж року затверджений на посаді голови цього суду, штат якого налічує двадцять суддів.
Рішенням кваліфікаційної комісії суддів загальних судів м. Києва у 1996 р. Богданові Вавринчуку присвоєно перший кваліфікаційний клас судді. За час роботи в суді він зарекомендував себе як кваліфікований спеціаліст, який добре знається на чинному законодавстві та вміє правильно застосовувати його на практиці, а також сумлінно ставиться до виконання вимог і завдань, поставлених Київським міським управлінням юстиції. Богдан Іванович має хороші організаторські здібності, вміє працювати з людьми.
За вагомий особистий внесок та реалізацію державної правової політики, зміцнення законності й правопорядку, високий професіоналізм Б. І. Вавринчук нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України — нагрудним знаком «За заслуги», а також орденом Святого Володимира III ст.
У 2004 р. у с. Горбкові за його участю встановлено пам’ятник Січовим стрільцям.
Богдан Іванович одружений. Його дружина, Ірина Василівна, — викладач фортепіано у Київському державному вищому музичному училищі ім. Р. М. Глієра. Син, Тарас Богданович, (1979 р. н.), продовжує батьківську справу — працює юристом. Невістка Ольга — теж юрист. Молодята виховують двох діточок.


Нагородження нагрудним знаком Міністерства юстиції України «За заслуги», 2000 р.

На відпочинку у Німеччині з дружиною
та двома онуками — Орестом і Софією

 

 Логос Україна      << ВАРЛАМОВ Валерій Миколайович      [ Зміст ]      ВАСІЛІН Микола Миколайович >>