ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ВЕГЕРА
Володимир Михайлович

Перший заступник прокурора ЧеркаськоЇ областІ
Випускник 1994 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 7 листопада 1965 р. у с. Івахни Монастирищенського району Черкаської області в сім’ї колгоспників. Батьки з дитинства вчили його поважати людей, бути відповідальним, цілеспрямованим і вимогливим до себе.
Після закінчення школи Володимир Вегера почав працювати на Цибулівському цукрокомбінаті. Тоді він і вирішив стати юристом.
Служба в армії загартувала його характер. У 1988 р. В. М. Вегера вступив до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. Навчальний заклад, що має багаті історію і традиції, висококваліфікованих викладачів, які щиро вболівали за майбутнє своїх вихованців, залишив незабутній слід у житті Володимира Михайловича. Він із вдячністю згадує В. Я. Тація, В. В. Сташиса, В. І. Косинюка, І. В. Бенедика, П. І. Орлова. Студентські роки подарували йому прекрасний досвід спілкування, чудових однокурсників та вірних друзів.
У 1994 р. Володимир Вегера закінчив уже Українську державну юридичну академію.
Свій трудовий шлях розпочав на посаді слідчого-стажиста, а згодом став слідчим прокуратури Кам’янського району. Через два роки молодого спеціаліста призначили старшим слідчим слідчого відділу слідчого управління прокуратури Черкаської області, потім — прокурором, старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів при проведенні слідства органами прокуратури, начальником відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.
У квітні 2000 р. Володимира Михайловича було призначено прокурором Христинівського району Черкаської області. У районі його знали як неупередженого та справедливого прокурора, а в колективі цінували за врівноваженість, розсудливість і толерантність.
Упродовж 2001–2004 рр. В. М. Вегера обіймав посади старшого помічника прокурора Черкаської області з питань координації діяльності правоохоронних органів із боротьби з корупцією та організованою злочинністю, начальника слідчого відділу прокуратури області, Смілянського міжрайонного прокурора. У вересні 2004 р. він став заступником прокурора Черкаської області — начальником управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.
17 лютого 2011 р. відповідно до наказу Генерального Прокурора України Володимир Вегера був призначений першим заступником прокурора Черкаської області.
Володимир Михайлович присвятив прокурорсько-слідчій діяльності майже 18 років і завжди вважав роботу в прокуратурі вінцем кар’єри юриста.
Негаразди та успіхи ділить із ним кохана дружина Наталія Іванівна, яка підтримує і допомагає в усіх починаннях, опікується благополуччям та злагодою в родині. За прикладом батька, донька Ірина зараз навчається у Національному університеті «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» і в подальшому мріє працювати в органах прокуратури.
Володимир Вегера весь вільний час присвячує сім’ї та спілкуванню з друзями. Захоплюється риболовлею і полюванням.


Семінар Генеральної Прокуратури України, присвячений питанням протидії корупції та боротьбі
з організованою злочинністю в Україні. Київ, 2002 р.

 Логос Україна      << ВАСІЛІН Микола Миколайович      [ Зміст ]      ВЕДЕНЯПІН Олександр Андрійович >>