ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ГЕЦКО
В’ячеслав Юрійович

ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ НАГЛЯДУ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНІВ
ПРИ ПРОВАДЖЕННІ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ПРО ЗЛОЧИНИ, ПОВ’ЯЗАНІ З КОРУПЦІЄЮ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ наглЯду за додержаннЯм законІв спецпІдроздІлами та Іншими органами, ЯкІ ведуть боротьбу з органІзованою
злоЧиннІстю І корупцІЄю ГенеральноЇ прокуратури УкраЇни

Випускник 1991 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 10 липня 1966 р. у с. Кушниця Іршавського району Закарпатської області у добропорядній родині Юрія Михайловича та Поліни Василівни Гецків. Такі принципи, як справедливість, чесність, порядність, необхідність надавати допомогу людям, захищати їх від біди були і є життєвими для родини Гецків.
Батько В’ячеслава Юрійовича працював слідчим в органах прокуратури, і син часто після уроків відвідував його на роботі. З цікавістю роздивлявся криміналістичну техніку, гортав юридичну літературу. Згодом, споглядаючи нелегку та кропітку роботу батька, усвідомив її суспільну необхідність та особливу відповідальність. Ці враження юнацького буття в подальшому вплинули не лише на свідоме обрання професії, а й на формування життєвих поглядів та принципів.
Закінчивши навчання у школі, В’ячеслав Юрійович проходив військову службу в одній із частин військово-повітряних сил СРСР у місті Гайсині на Вінниччині. З теплотою згадує своїх командирів та товаришів по службі, які загартували його силу духу, навчили долати труднощі, дали зрозуміти та відчути поняття солдатського братства, сформувати позицію захисника вітчизни.
Після служби в армії навчався у Харківському юридичному інституті ім. Ф. Е. Дзержинського на факультеті № 1 — з підготовки кадрів органів прокуратури. В той період виш було реорганізовано в Українську державну юридичну академію, яку В’ячеслав Гецко закінчив у 1991 р.
Трудовий шлях у юриспруденції розпочав із посади стажиста прокуратури Ужгородського району. Упродовж 15 років працював на різних, зокрема й керівних, посадах прокуратури Закарпатської області.
З березня 2006 р. переведений на роботу в Генеральну Прокуратуру України, де й зараз працює заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового слідства у кримінальних справах про злочини, пов’язані з корупцією головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією.
За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово нагороджувався почесними грамотами державних органів влади та управління, керівниками правоохоронних органів, відзначався Генеральним Прокурором України.
Хоча минуло майже 20 років, відколи В’ячеслав Юрійович закінчив Академію, він не забуває своїх учителів і товаришів та роки навчання в альма-матер. Із глибокою повагою згадує ректора В. Я. Тація, проректора В. В. Сташиса, які допомагали у студентському житті та надихали на здобуття фундаментальних знань. В. Ю. Гецко щиро вдячний викладачам О. І. Свєчкарьову, М. М. Страхову, І. П. Сафроновій, С. А. Альперту, Л. М. Кривоченко, В. О. Коноваловій, В. М. Горшеньову, І. В. Бенедику, В. Ю. Шепітьку, І. І. Харитонову та іншим, які навчили поважати право, берегти суспільні моральні цінності, безкомпромісно захищати конституційні права громадян, що дало змогу успішно працювати на відповідальних ділянках прокурорської роботи.
Життєву силу й наснагу В’ячеславові Юрійовичу дарує родина. Низько вклоняється він батькам, які дали йому життя, прищепили головні цінності — чесність, порядність, любов і доброту. Надійним другом є сестра Любов Юріївна — підполковник міліції. Вона також здобула освіту в Харківському юридичнму інституті ім. Ф. Е. Дзержинського у 1985 р., зараз працює начальником відділу ГУМВС України в Закарпатській області.
Вірна супутниця в сімейному житті — дружина Ганна Геннадіївна, за фахом юрист, працює заступником начальника управління кадрів ГУМВС України в Закарпатській області, підполковник міліції. Подружжя виховує двох доньок — школярок Ірину та Поліну, які також мріють бути юристами.
Девіз В. Ю. Гецка: «Будь уважним до своїх думок — вони є початком твоїх вчинків, які будують твою долю».

 Логос Україна      << ГАЛУШКО Наталія Анатоліївна      [ Зміст ]      ГЛАДІЙ Степан Васильович >>