ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ГАЛУШКО
Наталія Анатоліївна

СУДДЯ ЛЬВІВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ
Випускниця 1995 р.
Народилася 5 січня 1968 р. у Львові.
Мати, Катерина Миколаївна Зоріна, — товарознавець. Батько, Анатолій Петрович Лампіцький, працював водієм на автотранспортному підприємстві. У перші роки дитинства Наталію Анатоліївну виховувала бабуся Уляна Іванівна, яка стала для неї авторитетом і еталоном мудрої та сильної жінки.
Н. А. Галушко змалечку була старанною, здібною та цілеспрямованою, добре навчалася у школі. Вагомим імпульсом для вступу на юридичний факультет стала робота на посаді секретаря Львівського обласного арбітражу, де вона почала працювати у 1985 р. Першим мудрим порадником у роботі став для Наталії Анатоліївни Андрій Федотович Семешко — головний арбітр державного арбітражу при обласному виконкомі, який підримував її і допомагав робити перші кроки на професійній ниві. Згодом вона стала консультантом державного арбітражу (господарського суду) й помічником судді.
Наступним кроком до здобуття фаху юриста стало заочне навчання у Чернігівському юридичному технікумі, студенткою якого Наталія Галушко стала у 1987 р. Закінчивши його, вона успішно склала іспити і в 1989 р. вступила на заочне відділення факультету правознавства Харківського юридичного інституту.
Кожна сесія була сплеском позитивних і яскравих емоцій. Зі студентських років залишилося чимало приємних спогадів: дружня група, спільне святкування Різдва, незабутня атмосфера безтурботної молодості, поруч вірні друзі — О. Р. Ференс-Піжук, О. М. Білич та інші. Усім викладачам Н. А. Галушко вдячна за доброзичливість, розуміння і безцінні знання, які стали запорукою її високих здобутків.
На життєвому шляху Наталії Анатоліївни завжди траплялися добрі й щирі люди, яким вона багато в чому завдячує своїми успіхами у професійній діяльності. Після закінчення навчання в Академії Богдан Степанович Мазовіта (колишній голова Господарського суду Львівської області, тепер — голова Львівського апеляційного господарського суду у відставці) підтримав її бажання стати суддею, рекомендувавши Н. А. Галушко на цю посаду. Саме це й допомогло їй у подальшій кар’єрі.
У 1997 р. Наталія Галушко стала суддею Господарського суду Львівської обл., а з 2001 р. працює суддею Львівського апеляційного господарського суду (суддя другого кваліфікаційного класу). Вона щиро вболіває за кожну справу, яку їй доручають, усвідомлюючи велику відповідальність за свої рішення. Жодного разу Наталія Анатоліївна не пошкодувала про вибір спеціальності, вважаючи, що обрала правильний шлях, тому й надзвичайно задоволена своєю роботою.

Із чоловіком Ігорем Володимировичем та донькою Ольгою

Н. А. Галушко має чудову люблячу родину. Чоловік, Ігор Володимирович, впродовж тривалого часу є директором львівської СЗШ № 55. Він розуміє і завжди в усьому підтримує свою дружину. Найбільша гордість подружжя — донька Оля. За прикладом мами, мріючи стати суддею, вона ще під час навчання в школі посідала призові місця на численних олімпіадах із правознавства. Зараз Ольга — студентка юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Родина є справжньою опорою для Наталії Анатоліївни, саме тепло сімейного затишку дає їй ті безмежні сили, які так необхідні в її серйозній і важливій роботі судді. Наталія Анатоліївна любить подорожувати, але більше часу проводить із сім’єю.
За успіхи й високі досягнення у професійній діяльності Н. А. Галушко нагороджена Почесною грамотою Верховного Суду України та Ради суддів України (2003), Почесною грамотою Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України (2008), знаком «Почесний працівник господарського суду України (2006)», ювілейною платівкою з нагоди 85-річчя утворення в Україні арбітражно-судової системи.
У своїй щоденній роботі й у всіх життєвих ситуаціях Наталія Анатоліївна дотримується важливого принципу: «Поводься з людьми так, як ти хотів би, щоб поводилися з тобою».

 Логос Україна      << ВОЛІК Іван Миколайович      [ Зміст ]      ГЕЦКО В’ячеслав Юрійович >>