ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ГОГОЛЬ
Володимир Васильович

ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА м. КИЄВА
Випускник 1990 р.

Почесний працівник прокуратури України. Старший радник юстиції

 

Народився 13 листопада 1965 р. у с. Мала Чернігівка Овруцького району Житомирської області на Поліссі у родині колгоспників. Батько, Василь Пархомович, був бригадиром-будівельником, а мати, Марія Павлівна, працювала дояркою у місцевому господарстві «Ленінським шляхом».
Закінчив Великочернігівську середню школу цього району. Протягом 1984–1986 рр. проходив службу у Радянській армії в с. Томиліно (під Москвою) у навчальній частині спеціального зв’язку, звідки й отримав направлення до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського.
У 1986 р. Володимир Гоголь став студентом цього вишу. Талановиті й вимогливі педагоги — професори Юрій Михайлович Грошовий, Микола Миколайович Страхов, Рафаїл Семенович Павловський, Віктор Лаврентійович Мусіяка — стали зразком для Володимира Васильовича та його одногрупників, заклали основу їхньої професійної діяльності. Саме на мудрі поради своїх наставників молодь орієнтувалася, вирішуючи складні професійні завдання, застосовувала ґрунтовні знання, здобуті на їхніх лекціях та семінарах. У 1990 р. В. В. Гоголь закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф. Е. Дзержинського.


На міжвідомчій нараді з питань дотримання земельного законодавства, червень 2011 р.
Упродовж 1987–1990 рр. він поєднував навчання із громадською діяльністю з профілактики правопорушень: був керівником з’єднання 22-х оперативних комсомольських загонів вищих навчальних закладів Харкова, у роботі яких брали участь більше тисячі студентів. Так, маючи досвід у сфері організації дозвілля дітей у великому місті, у будівельних молодіжних загонах, сприяння правоохоронним органам, Володимир Гоголь впевнено обрав напрям своєї майбутньої трудової діяльності — прокурорський нагляд за дотриманням і застосуванням законів органами влади, підприємствами й організаціями.
Одразу після закінчення Інституту Володимир Васильович почав працювати в органах прокуратури: пройшов шлях стажиста, помічника Житомирського природоохоронного прокурора, помічника Житомирського міжрайонного прокурора, прокурора, начальника відділу нагляду за дотриманням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області, прокурора відділу, заступника начальника відділу нагляду за дотриманням законів у сфері економіки Генеральної Прокуратури України.
З січня 2005 р. В. В. Гоголь — заступник прокурора м. Києва.
За вагомі заслуги у правоохоронній діяльності Володимиру Васильовичу було присвоєно звання «Почесний працівник прокуратури України».

 Логос Україна      << ГЛИНЯНИЙ Віктор Петрович      [ Зміст ]      ГОЙ Анатолій Олександрович >>