ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ШЕВЧУК
Світлана Ростиславівна

СуддЯ Вищого господарського суду УкраЇни, секретар Ради суддІв
господарських судІв УкраЇни

Випускниця 1994 р.

Заслужений юрист України. Почесний працівник господарського суду України. Кандидат юридичних наук

 

Народилася 13 квітня 1964 р. у с. Житні Гори Рокитнянського району Київської області.
Протягом 1982–1988 рр. Світлана Шевчук була секретарем судового засідання народного суду Радянського району м. Києва, а з 1988 до 1991 р. — судовим виконавцем Радянського районного народного суду м. Києва. Працюючи в суді, вступила на заочний факультет Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, який у подальшому був перейменований в Українську державну юридичну академію. Упродовж наступних трьох років (1991–1994) вона поєднувала навчання в юридичному виші з роботою юрисконсульта у державній установі.


Колегія суддів: С. Р. Шевчук, О. В. Кот, С. В. Владимиренко
У 1994 р. Світлана Ростиславівна отримала диплом (спеціальність «Правознавство») і присвятила себе діяльності в системі арбітражних (сьогодні — господарських) судів України. Так протягом 1994–1996 рр. обіймала посади спеціаліста І категорії відділу з розгляду звернень до президії і пленуму Вищого арбітражного суду України (провідного спеціаліста), відповідального секретаря президії Вищого арбітражного суду України (старшого консультанта). З 1996 до 2006 р. була суддею Арбітражного, господарського суду Київської області. У 2006 р. обрана суддею Вищого господарського суду України безстроково.
За вагомі трудові досягнення удостоєна почесного звання «Заслужений юрист України» (2009), а також нагороджена почесними грамотами Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України (2007, 2008), подяками Вищої ради юстиції та Спілки юристів України, знаком «Почесний працівник господарського суду України» (2005).
З 2008 р. С. Р. Шевчук — секретар Ради суддів господарських судів України.
Світлана Ростиславівна поєднує роботу в суді із педагогічною діяльністю: у 2000 р. почала викладати на юридичному факультеті, а нині працює на факультеті соціології та права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». У 2011 р. вона захистила кандидатську дисертацію.

 Логос Україна      << ШАПОВАЛОВА Ольга Анатоліївна      [ Зміст ]      ШЕРЕНІН Юрій Леонідович >>