Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради  

 
 
Шпарик
Михайло Миколайович
Начальник
 
     
     
 
Головне управління комунального господарства

 
Михайло Миколайович Шпарик – начальник Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Народився 31 травня 1949 р. у с. Старий Гвіздець Коломийського району Івано-Франківської області. Вищу освіту здобув у Київському інженерно-будівельному інституті.
З 1968 р. працював на різних посадах у будівельній галузі. З 1978 р. обіймав відповідальні посади у Київському міськвиконкомі, Ленінському райкомі Компартії України м. Києва та Київському міськкомі Компартії України. З 1991 по 1996 р. – генеральний директор асоціації ''Будімпекс''.
У 1996 р. очолив новостворене управління з питань готельного господарства, туризму та екскурсій Київської міської державної адміністрації, яке у 2000 р. було реорганізовано у Головне управління комунального і готельного господарств та туризму. У 2004 р. призначений на посаду начальника Головного управління готельного господарства, туризму та курортів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). З квітня 2005 р. очолює Головне управління комунального господарства міста Києва.
М. М. Шпарик – заслужений будівельник України. Удостоєний орденів ''За заслуги'' III ступеня, Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня, Почесної Грамоти Верхової Ради України, Почесної Грамоти Кабінету Міністрів України, подяки Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного подарунка, 6 медалей. Нагороджений також нагрудним знаком ''Знак пошани'' Київського міського голови та срібною медаллю міжнародного академічного рейтингу популярності та якості ''Золота Фортуна''.

Михайло Миколайович з Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації паном Франческо Франжіаллі
Основне завдання управління – реалізація державної політики та місцевого самоврядування у галузі комунального, готельного господарства та туризму. До його структури належать підприємства, що забезпечують задоволення потреб населення міста і міського господарства у водопостачанні та водовідведенні, санітарній очистці та озелененні міста, надають готельні послуги, здійснюють благоустрій, експлуатацію внутрішніх водойм, дбають про їхній внутрішній стан, благоустрій пляжів, пропагують серед населення знання щодо важливості ролі водних ресурсів тощо.
Крім того, Головне управління формує програми та контролює хід робіт з будівництва у Києві бюветних комплексів для забезпечення мешканців міста артезіанською водою.
Під керівництвом М. М. Шпарика розробляються проекти програм економічного, соціального та культурного розвитку міста, цільові програми, спрямовані на підвищення рівня забезпеченості населення і гостей міста комунальними послугами.
Головне управління контролює виконання підприємствами, установами й організаціями нормативних актів з питань утримання, ремонту та експлуатації об'єктів комунального та готельного господарств, координує комплексний розвиток сфери комунального господарства. Всі ці заходи спрямовані на вдосконалення роботи підприємств комунального господарства міста, розвиток його інфраструктури.

Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради
Логос Україна         Державна архітектурно-будівельна інспекція         Зміст         КП ''Київміськсвітло''