КП ''Оболонь-ліфтсервіс''  

 
 
Кононенко
Василь Миколайович
Директор
 
     
     
 
КП ''Оболонь-ліфтсервіс''

 
У Києві за технічною справністю ліфтів стежать комунальне підприємство ''Оболонь-ліфтсервіс'', АТ ''Укрліфт'', ЗАТ ''Отіс'' та ще багато відомчих, приватних організацій.
Комунальне підприємство ''Оболонь-ліфтсервіс'', яке підпорядковане Оболонській районній державній адміністрації, понад три роки очолює В. М. Кононенко.
Василь Миколайович – досвідчений керівник, з сучасним господарським мисленням.
Народився він у старовинному селі Германівна Обухівського району на Київщині. Місцеву середню школу закінчив із золотою медаллю. Навчання продовжив у Київському політехнічному технікумі зв'язку.
У ліфтове господарство потрапив випадково. Хоча, кажуть, у житті випадковостей не буває… Під час служби в армії молодому спеціалісту доручили обслуговувати диспетчерський зв'язок. Відтоді Василь Кононенко і визначився з вибором професії, яка стала головною у його житті.
Вищу технічну освіту здобув на енергетичному факультеті Київського політехнічного інституту. Працював інженером, начальником відділу обладнання та комплектації на Київському заводі з виробництва ліфтів.
У 1979 р. досвідченого фахівця запросили на роботу в систему ліфтового господарства. Очолював дільницю в Шевченківському районі столиці, обіймав посаду головного інженера об'єднання ''Укрліфт''. У 1987 р. колектив обрав Василя Миколайовича начальником спеціалізованого управління ''Київліфт-3''.

Житловий ансамбль по вул. Маршала Тимошенка
Нині В. М. Кононенко успішно керує комунальним підприємством ''Оболонь-ліфтсервіс''. Підприємство засноване в 2004 р. на базі колишньої спеціалізованої організації ''Укрліфт''; укладає договори на технічне обслуговування ліфтів із житловими управліннями Оболонського району.
Обслуговує і здійснює ремонт, профілактику, налагодження та заміну деталей 2,5 тис. ліфтів у житлових будинках різних форм власності.
''Оболонь-ліфтсервіс'' представлений в Оболонському районі столиці 20 бригадами, до складу яких входять майстер-бригадир та електромеханіки. Вони забезпечені технічним оснащенням – в їх користуванні пульти зв'язку з ліфтами і комп'ютерами, що підключені до диспетчерської мережі й фіксують будь-яку неполадку.
Оболонський район укомплектований різними моделями ліфтів, у тому числі закордонними – фінськими, італійськими, чеськими, спільного українсько-британського підприємства ''Отіс''. З огляду на це ''Оболонь-ліфтсервіс'' необхідні для заміни деталі купує безпосередньо у названої фірми.
На Оболоні майже 50 відсотків ліфтів працють понад 25 і більше років. Їх роботоздатність продовжує і ''Оболонь-ліфтсервіс'', що володіє сучасними технологіями усунення неполадок, має аварійну дільницю, укомплектоване висококваліфікованим кадрами, яких сьогодні явно не вистачає. Колектив працює за суворими правилами безпеки, як за правилами дорожнього руху.
Київ – європейська столиця. У ній має бути і європейський сервіс. Це стосується також надання послуг з технічного обслуговування ліфтів.

Комунальне підприємство ''Оболонь-ліфтсервіс'',
вул. Героїв Дніпра, 36-В. 04214.
Тел. (044) 412-45-65
Логос Україна         ДКП ''Плесо''         Зміст         ПП ''Архон Україна''