Будівельна компанія ''Комфортбуд''  

 
 
Гнатишак
Андрій Богданович
Голова правління
 
     
     
 
Будівельна компанія ''Комфортбуд''

 

Житловий будинок по вул. Академіка Сахарова, 80, м. Львів
Компанію ''Комфорт-Сервіс'' було створено у Львові у 1999 р. На початку діяльності фірми її колектив займався монтажем систем опалення та кондиціювання. З часом спектр робіт розширився: почали здійснювати будівельні роботи, у тому числі на об'єктах супермаркетів електроніки ''Фокстрот''. Невдовзі виникла необхідність у створенні будівельного відділу; згодом у зв'язку зі збільшенням кількості замовлень було прийнято рішення про виділення цього підрозділу в окрему компанію ''Комфортбуд''.
За сім років активної діяльності мережа ''Комфортбуд'' посіла потужні позиції на ринку України. Нині до неї належать шість будівельних організацій з офісами у Києві, Львові, Ужгороді, Тернополі, Івано-Франківську, Харкові, а також Інститут проектування, який займається комплексним проектуванням будівель житлового і нежитлового призначення. Окрім цього, у власності компанії сім бетонних заводів, які з 2007 р. працюють під торговою маркою ''Бетон Груп'', піщаний та щебеневий кар'єри.
Основний напрям роботи компанії – капітальне будівництво та реконструкція, зокрема функція генерального підрядника.
Серед інших напрямів: котеджне будівництво, проектування та дизайн, інтер'єрні та спеціалізовані роботи (влаштування промислових і наливних підлог), виготовлення бетонів та розчинів, видобуток і продаж піску.
Нині у стадії розроблення й зведення – багатофункціональні торгово-розважальні комплекси, офісні центри та готелі європейського рівня, заклади торгівлі і промислові об'єкти, багатоповерхові житлові будинки та комплекси, котеджні містечка та індивідуальні котеджі.
''Комфортбуд'' співпрацює з відомим рітейлером ''Фоззі Груп'' у плані реконструкції приміщень під продуктові магазини ''Сільпо''. Під цим брендом в Україні вже діє близько 100 магазинів; половина з них, що гостинно відкрили свої двері, – результат нашої двосторонньої взаємовигідної співпраці.
Серед клієнтів ''Комфортбуду'' – банки, супермаркети електроніки ''Фокстрот'', мережа торгових центрів ''ВАМ'' (м. Львів). Загалом у портфоліо компанії налічується понад 100 об'єктів по всій території України.
Підприємство нагороджено Дипломом ІІІ ступеня Державного комітету України з будівництва та архітектури і визнано переможцем конкурсу на кращі будинки та комплекси житлово-цивільного та промислового призначення, що здані в експлуатацію у 2002 . Лауреат спеціалізованої премії ''Український будівельний Олімп'' у номінації ''Капітальне будівництво та реконструкція'' (2006 р.); у тому самому році львівський ''Комфортбуд'' став переможцем міжнародного конкурсу ''DOM'' в категорії ''житлові будинки'' (за будинок, зведений по вул. Академіка Сахарова у м. Львові). У 2007 р. група компаній ''Комфортбуду'' увійшла до рейтингу ''100 найкращих підприємств України'', який провела Асамблея ділових кіл України.
Неординарні дизайнерські рішення, творчий підхід при втіленні складних проектних розробок, використання сучасних будівельних матеріалів, бездоганна робота кваліфікованих будівельників, які пишаються тим, що працюють у цій компанії – все це забезпечує стабільний успіх та схвальні відгуки замовників. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє.


Торговий центр ''Магнус'', м. Львів


Торговий центр ''ВАМ'', м. Львів


Житловий будинок по вул. Юнаківа, м. Львів


Універсам ''Сільпо'', м. КиївБудівельна компанія ''Комфортбуд'',
вул. Сім'ї Хохлових, 15, м. Київ, 04119. Тел./факс: (044) 590-29-10
www.comfortbud.ua
Логос Україна         ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд''         Зміст         Будівельна фірма ''Конкор''