Будівельна фірма ''Простір''  

 
 
СТЕФАНСЬКИЙ
Олександр
Директор
 
     
     
 
Будівельна фірма ''Простір''

 
''Зібравши команду з професіоналів, ми для наших замовників втілюємо відповідальність, звітність, координацію щодо всіх вимог до роботи.
Кожний свій проект ми починаємо з технічних та інженерних рішень, забезпечуючи високу якість проектних і будівельних робіт.
Ми будуємо свої відносини з Вами на впевненості та довірі до нашої праці.
ПП Виробнича фірма ''Простір'' заснована в 1991 р.
Ми починали як інженерна компанія і пройшли своїм шляхом до компанії, яка сьогодні пропонує будівельні послуги як кінцевий продукт, від розробки технічної документації до передачі об'єктів в експлуатацію.''

Олександр Стефанський


Будівельна фірма ''Простір'' – це комплексна генпідрядна компанія з п'ятнадцятирічним досвідом, вдосконаленою структурою підприємства, злагодженою командою професіоналів, інженерів-будівельників, архітекторів, конструкторів та кваліфікованих робітників.

Результати компанії у впровадженні будівельних проектів вимірюються не лише фінансовими показниками, а й високою професійною репутацією її серед замовників, а це державні, комерційні вітчизняні та іноземні компанії, співпраця з якими продовжується не один рік.
Більшість виконаних проектів у технічному плані відрізняється насиченістю систем інженерного забезпечення, постачанням різного обладнання та устаткування, що значно підвищує відповідальність компанії за кінцевий результат.
Передача замовнику ДП ''Український державний центр радіочастот'' Випробувального Центру сертифікації технічного обладнання в галузі зв'язку є прикладом здійснення ще одного проекту компанією ''Простір'' відповідно до принципу ''будівельні послуги як кінцевий продукт'' – від розроблення проекту з виконанням будівельних робіт, управління проектом як генеральний підрядник до передачі об'єкта в експлуатацію. Збудований Центр сертифікації технічного обладнання в галузі зв'язку – це єдиний багатофункціональний випробувальний центр. Об'єкти аналогічного рівня ще не будувались у нашій державі. Як реалізований проект – це ще один приклад підтвердження високої кваліфікації та націленості всього колективу будівельної фірми ''Простір'' на кінцевий результат.

Основні напрями:
- управління будівельними проектами;
- генеральний підряд;
- генеральне проектування;
- інжиніринг проектів;
- інженерна та технічна підтримка будівельних проектів;
- будівельні роботи;
- будівництво та реконструкція приміщень, будівель і споруд;
- адміністративні, громадські, торговельні приміщення та будівлі;
- монтаж і реконструкція зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем;
- внутрішні опоряджувальні роботи;
- покрівельні роботи;
- фасади будівель: реконструкція, ремонт та оздоблення;
- проектні роботи у будівництві;
- архітектурне та будівельне проектування;
- інженерно-технічна документація;
- кошторисні розрахунки вартості будівництва.

Будівельна фірма ''Простір'',
вул. Академіка Паладіна, 32/34,
03142, м. Київ.
Тел.: (044) 424-22-12, 424-90-37


Центр сертифікації технічного обладнання засобів зв'язку

Конференц-зала

Гаражні комплекси з технічним приміщенням

 
Приватний будинок


Навчальний центр Міжнародної Спілки Електрозв'язку
для країн Східної Європи


Будинок для співробітників посольства США в Україні

 
Адміністративний комплекс Державного центру ''Укрчастотнагляд''Логос Україна         ТОВ ''ПМК-2000''         Зміст         Виробничо-будівельний кооператив ''Промбуд''