Виробничо-будівельний кооператив ''Промбуд''  

 
 
Сєриков
В'ячеслав Олексійович
Голова правління
Заслужений будівельник України
 
     
     
 
Виробничо-будівельний кооператив ''Промбуд''

 

Виробнича база, м. Київ


Житловий будинок по вул. Горького, м. Київ
До підприємств, які змінюють ''обличчя'' нашої столиці на краще належить і виробничо-будівельний кооператив ''Промбуд''. Трудова історія цього колективу розпочалася в далекому 1988 р., коли в суспільстві назрівали політичні та економічні зміни.
Виробничо-будівельний кооператив почав свою діяльність із замовниками: ''Укркабелем'', заводом ''Авіант'', Академією наук України, страховою компанією ''Оранта'' та ін.
Згодом промбудівці розпочали серйозні будівельно-монтажні роботи, які передбачали самостійні кроки на рівні генпідрядної організації. Свої трудові автографи вони залишили на багатьох важливих об'єктах: інженерно-лабораторному корпусі молокозаводу № 1, складських приміщеннях швейної фабрики ім. Горького (''Желань''). Було зведено корпуси Інституту молекулярної біології та генетики, Інституту мікробіології та вірусології, житловий будинок підприємства ''Укркабель'' по вулицях Пугачова та Ольжича.
Основними замовниками будівництва житла є ''Спецжитлофонд'' та ''Житлоінвест''.
Тісна співпраця єднає колектив будівельників зі Святошинською райдерж-адміністрацією. Місцева влада замовила будівництво поліклініки та монолітного житлового будинку площею понад 16 тис. кв. м.
Чудові житлові будинки завдяки промбудівцям виросли у Києві по вулицях Тургенєвській, Драгоманова, Лебедєва-Кумача, Маршала Тимошенка, Академіка Білецького. Разом з ''Житлоінвестом'' зводяться житлові будинки у Святошинському і Оболонському районах столиці.
До об'єктів, до яких вони доклали своє вміння і талант, належать виробнича база ''Промінвестбанку'' в Бортничах, гаражний кооператив на 1200 місць на Оболоні, комплекси-теплиці в м. Боярка та в с. Бугаївка Васильківського району.
У розпорядженні будівельників – сучасна виробнича база, яка, зокрема, оохплює дільницю з металоконструкцій і виробів з металу, деревообробне виробництво, ремонтну базу механізації, складські приміщення тощо.
Сьогодні кооператив ''Промбуд'' – один із провідних підрядників будівництва та реконструкції житла в столиці. У перспективі – здача 12000 кв. м житла у Києві, поліклініки, будівництво монолітно-каркасних будинків.

Виробничо-будівельний кооператив ''ПРОМБУД'',
вул. Щусева, 25, м. Київ, 04060.
Тел.: (044) 235-61-58.
E-mail: prombud_kiev1988@ukr.net
Логос Україна         Будівельна фірма ''Простір''         Зміст         ПП ''Профілекс''