ПП ''Профілекс''  

 
   
     
     
 
ПП ''Профілекс''

 
Фірма є виробником оцинкованих будівельних профілів з товщиною стінки близько 1 мм для сучасних легких металевих конструкцій. Технологія ''Профілекс'' базується на використанні профілів із тонколистової сталі в будівельних несівних конструкціях.
Переваги технології:
– значне зниження ваги будівельних матеріалів (порівняно з деревом – більш як втричі) для спорудження будинків однакового планування;
– безвідходні будівельні матеріали (це не традиційне будівництво на місці, а збір будинків із готових деталей, відсутні ''мокрі процеси'');
– сталевий каркас не піддається просіданню й ''усушці'', що характерно для цегляних, бетонних і дерев'яних приміщень; тріщини в кутках, стінах, ''заклинювання'' дверей – неможливі;
– металеві ферми, які мають опори тільки на зовнішні стіни, дають можливість здійснювати вільне планування як на початку будівництва, так і після кількох років проживання в ''набридливому'' інтер'єрі.
– завдяки ''збірності'' приміщення з металевим каркасом може бути частково розібрано з метою розширення у висоту, довжину і ширину. Можливість перебудови, прибудови, збільшення поверховості закладені в самій технології будівництва, на основі модульності конструкцій. Одноповерховий будинок площею 100 кв. м збирається протягом двох тижнів.
Із невеликої кількості збірних елементів можна побудувати: приміщення промислових підприємств, ангари, цехи, склади, торгові павільйони, дачі, сараї, садові будинки; одно-, двоповерховий сільський будинок, міський котедж; одно-, двоповерховий багатоквартирний житловий будинок у місцях міської забудови підвищеної щільності; громадські приміщення; адміністративні приміщення (офіси, контори, установи); гаражі, бензоколонки, мийки і пости сервісного обслуговування автомобілів.
Прокат внутрішнього несівного профілю і зовнішнього фальцованого профілю необхідної довжини здійснюється безпосередньо на місці будівництва, за допомогою мобільних прокатних станів. Панелі складаються із трьох шарів: профільованого листа, мінераловатного утеплювача (100, 150, 200 мм). Всі три шари збираються в одну монолітну панель. Профілі виготовлені з оцинкованої сталі, з двостороннім кольоровим полімерним покриттям. ''Сендвіч''-панелі мають хороші антикорозійні якості і чудову стійкість до атмосферних опадів.

Реконструкція плоских дахів за допомогою крокв'яних систем
Переваги ''сендвіч''-систем за технологією ''Профілекс'': виготовлення ''сендвіч''- панелі необмеженої довжини; знижується металоємність каркасів будинків; витримує снігове навантаження 160 кг/кв. м при ''кроці'' ферм 6 м без додаткових прогонів; паронепроникність внутрішніх несівних панелей, затиснутих у фальц; підвищена міцність, несівні профілі представляють єдину поверхню; відсутність поперечних стиків і місць пробиття кріплення профілів; абсолютна герметичність зовнішнього дахового шару при нахилах від 2 %; повна відсутність динамічних впливів на негорючий мінераловатний утеплювач; відсутність наскрізних промерзань ''мостиків холоду'' тощо.
''Сендвіч''-системи ''Профілекс'' застосовуються: на малопохилих промислових дахах від 2 % (цехи, ангари, склади); на АЗС, в автосалонах, маркетах, магазинах; на дахах і фасадах універсальних споруд; в мансардному будівництві.
Працює система індивідуальних замовлень.
Гарантія експлуатації – від 35 років і більше.

ПП ''Профілекс'',
просп. Перемоги, 53, м. Київ, 03113.
Тел.: (044) 223-33-12, 494-33-24, 494-33-25.
www.profilex.kiev.ua
Логос Україна         Виробничо-будівельний кооператив ''Промбуд''         Зміст         ПП ''Роланд''