ПП ''Роланд''  

 
   
     
     
 
ПП ''Роланд''

 


Приватне підприємство ''Роланд'' – велика будівельна компанія, що динамічно розвивається. Вже протягом одинадцяти років вона є лідером у використанні сучасних технологій у промисловому та цивільному будівництві.
Серед основних напрямів діяльності:
– будівництво каркасних будівель, котеджів, дач; ремонт квартир та офісів; облаштування надміцної бетонної підлоги для супермаркетів, паркінгів, станцій технічного обслуговування, складських та виробничих приміщень, льодових арен.
– роздрібний і оптовий продаж будівельної хімії, виробником якої є фірма BOLIX (Польща). Асортимент фірми представлений двома групами товарів – матеріалами для систем утеплення будинків на мінеральній ваті і на пінополістиролі та сухими сумішами для керамічної плитки разом з гамою відповідних матеріалів.
Вся продукція пройшла випробування у спеціалізованих лабораторіях багатьох країн. Компанія отримала гігієнічні сертифікати і сертифікати відповідності на всі види продукції.
Компанія є офіційним дилером фірми KREBER (Польща) в Україні, яка спеціалізується на виготовленні машин та обладнання для промислового і цивільного будівництва. Пропонує матеріали для промислової підлоги (топінги, мембраноутворювачі та герметики) фірми CEMIX (Польща), яка входить до всесвітньо відомої групи компаній REDROCK. Ці матеріали довговічні, мають високу стійкість до витирання, навантажень, еластичні та гігієнічні.
Компанія також офіційно представляє в Україні фірму ''Dr. Chulze GMBH'' (Німеччина), яка спеціалізується на виробництві алмазного інструменту та обладнання: коронок, дисків, каменерізних верстатів, керносвердлильних установок, нарізчиків швів, стінорізних та канатних пил.
ПП ''Роланд'' надає підтримку у проектуванні, виборі технологій та у забезпеченні зміцнюючих покриттів. Компанія пропонує замовникам конкурентні ціни та гарантує професійне обслуговування.
Серед клієнтів компанії – ЗАТ ''Нова Лінія'', ТОВ ''Творче об'єднання МАМАДУ'', ТОВ ''Еліт-Груп'', страхова компанія ''Оранта'', ТОВ ''ТД Фінпрофіль'', ТОВ ''Сторожук'', ТОВ ''Тріада Марин Груп'', страхова компанія ''Гарант Авто'', ПП ''ОлКомБуд'', ТОВ ''Вікторія-Гал'', ТОВ ''Інтербуд'', ТОВ ''Новий Світ'' та ін.
ПП ''Роланд'' завжди готове до плідної співпраці!

ПП ''Роланд'',
вул. Тростянецька, 49, м. Київ.
Тел./факс: (044) 33-26-333, 531-84-33, 576-41-33
www.roland.co.ua; E-mail: k.r.m.roland@bigmir.net
Логос Україна         ПП ''Профілекс''         Зміст         ТОВ ''Рутенія Плюс''