Приватне підприємство ''Тесса''  

 
     
     
     
 
Приватне підприємство ''Тесса''

 

Ролики та колеса


Тачка і бетономішалка

Фірма ПП ''Тесса'' працює на українському ринку з 1997 р. і представляє високоякісну продукцію словенських заводів ''LIV-Kolesa'', ''ALTRAD-LIV'', ''Konus Konex'', ''Соntainex''.
Продукція цих заводів має європейські сертифікати якості: ІSO 14001, ISO 9001.
Завод ''LIV-kolesa'' виробляє cтандартну серію коліс і роликів гумових з контактним шаром; великовантажні колеса і ролики зі стандартними, еластичними гумовими шинами і поліуретановим контактним шаром тощо.
Сфера застосування коліс широка: їх використовують для комплектації продукції машинобудівні заводи, а також для виготовлення допоміжного обладнання (контейнерів, візків, мебельних конструкцій).
Висока якість і прийнятна ціна – це ті аргументи, які і вплинули на вибір нашої продукції багатьма вітчизняними заводами й виробничими фірмами. Вироблене ними обладнання з використанням комплектуючих ПП ''Тесса'' успішно експортується в Німеччину, Францію, Австрію, Казахстан і Росію.
Фірма також пропонує візки садові та будівельні, високопродуктивні бетонозмішувачі заводу ''ALTRAD-LIV'' за прийнятною. Ці товари широко представлені по всій Україні через мережу гіпермаркетів ''Епіцентр'', ''Будмакс'', ''Альцест'', ''Нова лінія''.
Завдяки професійній діяльності фірми ''Тесса'' на ринку України вперше було представлено нетканий матеріал – сілон виробництва заводу ''Konus Konex''. Цей матеріал широко використовується для виробництва шкіргалантерейних виробів.
Новим напрямом діяльності фірми є представлення складських контейнерів австралійської фірми ''Containex''.
ПП ''Тесса'' завжди дотримується гнучкої цінової політики. Девіз фірми: ''Прибуток не за рахунок високої ціни, а за рахунок обороту''.

ПП ''Тесса'', вул. Васильківська, 30, офіс 2.416, м. Київ, 03022.
Тел./факс: (044) 492-86-46, 492-86-47, 503-83-24.
Email: tessa@tessa.kiev.ua, www.tessa.com.ua

Логос Україна         ВАТ ''Тайга''         Зміст         ТОВ ''Техенергобуд''