ТОВ ''Техенергобуд''  

 
 
Поворозник
Степан Федорович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Техенергобуд''

 
Степан Федорович Поворозник народився на Тернопільщині у 1961 р. Закінчив загальноосвітню школу, Тернопільське професійно-технічне училище, де отримав кваліфікацію електрозварник. Після служби в армії продовжив навчання та здобув вищу освіту.
Працював на столичному заводі імені Петровського, на підприємстві ''Спеценерго'' – як інженер з комерційних питань. Об'їздив весь колишній Союз. За час роботи опанував низку виробничих професій.
У 1997 р. С. Ф. Поворозник заснував власне підприємство ТОВ ''Техенергобуд''.
У 2004 р. через незаконні дії колишнього керівництва ВАТ ''Більшовик'' ТОВ ''Техенергобуд'' ледь не збанкрутувало. Щоб підприємство не зупинилося, Степан Федорович отримав кредит під заставу власної квартири. Це дало змогу продовжити діяльність та зберегти підприємство. У кінцевому підсумку інтереси колективу ТОВ ''Техенергобуд'' захистив суд.
У Степана Поворозника троє дітей – Оксана, Дмитрик, Іван. Степан Федорович як турботливий батько приділяє їм максимум уваги. У вільний час захоплюється бджолярством.

Сьогодні підприємство з упевненістю дивиться в майбутнє. Основними видами його діяльності є виконання будівельних робіт (зведення будівель, прокладка інженерних комунікацій, ремонтні роботи). Серед постійних замовників ТОВ ''Техенергобуд'' такі відомі в Україні підприємства, як ПП ''ЛУКОЙЛ-Україна'', ТОВ ''Київська фінансово-будівельна компанія'', КП ''Київпастранс''.
Серед структурних підрозділів підприємства чільне місце посідає автогосподарство, сформоване із сучасної будівельної техніки та транспортних засобів. Це забезпечує мобільність і швидке виконання робіт. На підприємстві працюють понад 30 осіб. Керівництво повсякчас дбає про поліпшення умов працюючих: офіс забезпечений сучасним обладнанням, створено належні соціальні умови.
Успіх керівника ТОВ ''Техенергобуд'' визначають три складові: професійність, порядність, людяність. Життєве кредо: ''Якщо взявся за справу – доведи до кінця!''.
ТОВ ''Техенергобуд'' запрошує до співпраці зацікавлених партнерів!

ТОВ ''Техенергобуд'',
пров. Чугуєвський, 21, м. Київ, 03067.
Тел./факс: (044) 455-61-93.Для оздоблення будинків використовується природний камінь


Логос Україна         ПП ''Тесса''         Зміст         ТОВ ''Укрбудінвест ІБК''