ТОВ ''Укрбудінвест ІБК''  

 
 
Колісник
Сергій Дмитрович
Голова правління
 
     
     
 
ТОВ ''Укрбудінвест ІБК''

 

29-поверховий будинок по вул. Героїв Сталінграда, 6, м. Київ
Сергій Дмитрович Колісник, киянин, народився у 1961 р. Служив у лавах Радянської армії. Член Української спілки воїнів-інтернаціоналістів – перебував на керівних посадах у спецпідрозділах особливого призначення. У 1986 р. закінчив Харківську юридичну академію, за фахом – юрист-правознавець. Висувався кандидатом у народні депутати України.
З 1992 р. керує комерційними структурами. Тривалий час здобував освіту в галузі будівельної хімії, будівельних сумішей, опановував новітні технології в Королівстві Іспанія.
Удостоєний багатьох державних відзнак і нагород, зокрема ордена Української Православної Церкви.
Разом з дружиною виховують двох дітей.
У вільний час захоплюється стрілецьким спортом, рибальством, рукопашним боєм.

''Укрбудінвест ІБК'' – молода будівельна компанія, яка динамічно розвивається. Вона впевнено вийшла на будівельний ринок України, володіючи значним кадровим потенціалом – висококваліфікованими фахівцями-будівельниками всіх рівнів, які пройшли відповідне навчання. Були визначені стратегічні партнери – виробники будівельних систем і матеріалів.
Компанія спеціалізується на оздобленні й утепленні фасадів промислових і житлових будинків за системою скріпленої зовнішньої теплоізоляції (легким мокрим методом); обробці й утепленні фасадів промислових і житлових будинків за системою навісних фасадів з вентильованим повітряним зазором; ремонті й облаштуванні бетонної підлоги різного призначення; облаштуванні високоміцних полімерних покриттів для підлоги різного призначення.
Компанія виконує також внутрішні оздоблювальні роботи.
''Укрбудінвест ІБК'' у секторі оздоблення й утеплення фасадів промислових і житлових будинків за системою скріпленої зовнішньої теплоізоляції (легким мокрим методом) активно працює із загальновизнаними європейськими лідерами: компаніями ''Baumit'' і ''Хенкель Баутехник Україна'' (остання представляє торгову марку ''Ceresit'').
''Укрбудінвест ІБК'' у секторі з обробки й утеплення фасадів промислових і житлових будинків за системою навісних фасадів з вентильованим зазором встановила тісні контакти з лідером з розробки та виробництва алюмінієвих навісних фасадів у Східній Європі – російською компанією ''Юкон інжиніринг''.

Облаштування безшовної гідроізоляційної мембрани ''Flexigum'', м. Київ
Колектив сектору з облаштування систем покриттів для підлоги активно використовує передовий досвід, найсучасніше устаткування. Особлива увага приділяється високоміцним покриттям для підлоги на основі полімерних (епоксидних і поліуретанових) смол. Спільно з іспанським виробником полімерних складів, хімічним концерном ''RUBICHEM S.L.'' було створено спільне підприємство ТОВ ''Ла-Корунья'', яке стало ексклюзивним представником на території України матеріалів для виробництва покриттів для підлоги торговельної марки ''PAIGUM-LA-CORUNA''. Наливні полімерні підлоги є високотехнологічним типом покриття. Вони дають можливість отримувати експлуатаційні властивості, яких складно досягти, використовуючи традиційні конструкційні та оздоблювальні матеріали – бетон, керамічну плитку, лінолеум. Такі підлоги дають змогу створювати різні покриття для всіх видів промисловості, декоративні, а також спортивні покриття для тренувальних комплексів оздоровчого і спеціалізованого призначення. У цьому сегменті активно використовуються матеріали для облаштування як промислових, високонавантажених підлог, так і декоративних у громадських установах австрійської торгової марки ''MUREXIN Bauprodukte''. Висока якість продукції, оперативне обслуговування клієнтів, висококваліфіковані партнери – чинники, які сприяють потужному виходу на внутрішній ринок України.
Перспективний напрям діяльності компанії – облаштування теплоізоляції за допомогою сучасних пінополіуретанів на основі якісних компонентів

Декоративна наливна підлога, система ''чіпси''. Загальноосвітня школа № 76 по вул. Жмеринській, 8, м. Київ
останнього покоління розробки. Компанія оперативно, і це робить їй честь, впроваджує сучасні, акредитовані технології. Від моменту ознайомлення з інформацією загального характеру до використання певного матеріалу (технології) на будівельному майданчику проходить від 1 до 3 міс., залежно від масштабності проекту. Облаштування теплоізоляційного шару проводиться високоефективними установками відомих європейських та американських виробників спеціалізованого обладнання: Wagner Group, GRACO, GUSMER.
Для задоволення потреб багатьох замовників фірма впровадила новий напрям діяльності – облаштування безшовної гідроізоляції новітніми технологіями компанії ''BITUM''. Активна праця з ексклюзивними представниками виробника дає можливість оперативно, з високою якістю виконувати гідроізоляцію підземних, підводних та наземних частин інженерних споруд і будинків з використанням 2-компонентної, бітумно-латексної гідроізоляції ''FLEXIGUM'' та 1-компонентної, полімерної мастики ''MASTIGUM2''. Широкий спектр застосування гідроізоляційних технологій компанії ''BITUM'' задовольняє найвибагливіших замовників і користувачів.
Компанія ''Укрбудінвест ІБК'' увійшла до складу корпорації ''Столиця'' як повноправний учасник у 2004 р. До кращих об'єктів ''Укрбудінвест ІБК'' належать ж/к ''Срібний бриз'', ж/к по вул. Чорновола, 25, два 29-поверхові будинки по вул. Героїв Сталінграда, 6 і 8, Київський міський центр серця, загальноосвітня школа № 76 і поліклініка по вул. Академіка Булаховського.

ТОВ ''Укрбудінвест ІБК'',
вул. Молодогвардійська, 32, м. Київ, 03151.
Тел.: (044) 503-07-37, 240-43-92
E-mail: ibk-ukrbud@mail.ru
Логос Україна         ТОВ ''Техенергобуд''         Зміст         ЗАТ ''Укрголовспецбуд''