ЗАТ ''Укрголовспецбуд''  

 
 
Барановський
Михайло Іванович
Голова правління
 
     
     
 
ЗАТ ''Укрголовспецбуд''

 
Михайло Іванович Барановський – заслужений будівельник України, дійсний член Академії будівництва України. Нагороджений Подякою, Почесною грамотою та відзнакою ''Знак пошани'' Київського міського голови, Почесною грамотою Держбуду України, медаллю Жукова.
За фахом – інженер-будівельник. Трудову діяльність розпочав у 1974 р. майстром дільниці в системі Укрміжколгоспбуду. З 1976 р. – в Кіровоградському управлінні: обіймав посаду виконроба; з 1979 р. виконував обов'язки головного інженера управління. З 1980 р. – старший інженер виробничого відділу в ''Укрнерудпром'' Мінбудматеріалів України. З 1982 р. – заступник головного інженера Корчуватського комбінату будівельних матеріалів (м. Київ). З 1988 по 1991 р. перебував у закордонному відрядженні – працював інженером-будівельником в Ефіопії.
З 1991 по 2001 р. – виконавчий директор Комбінату будматеріалів (м. Київ). З 2001 р. – директор дочірнього підприємства ''Промспецбуд'' (м. Київ). З 2004 р. – голова правління ЗАТ ''Укрголовспецбуд''.

ЗАТ ''Укрголовспецбуд'' (раніше ЗАТ фірма ''Укрпромспецбуд'') понад 40 років виконує спеціальні будівельно-монтажні роботи на промислових, житлових, соціально-побутових об'єктах, автозаправних станціях, ємнісних та очисних каналізаційних спорудах (у т. ч. вертикальних за українсько-нідерландською технологією) з очищення води, побутових і промислових стоків.
Сьогодні - це одне із стабільно працюючих будівельних підприємств, яке веде будівництво у 20 областях України, АР Крим та в СНД.
13 підприємств, ЗАТ ''Укрголовспецбуд'' виконують такі будівельно-монтажні роботи:
- улаштування буроін'єкційних, буронабивних паль;
- заглиблення залізобетонних паль;
- улаштування кріплень зі шпунта ударним і вібраційним методами;
- будівництво очисних споруд, каналізаційних насосних станцій;
- будівництво споруд методом ''стіна в ґрунті'' та залізобетонних резервуарів для води ємністю від 100 до 20 000 м куб.
Крім цього, виконують комплекс механізованих земляних робіт під час будівництва об'єктів промислової та соціальної сфери, транспортного будівництва, меліорації та рекультивації земель.
Серед найвідоміших важливих об'єктів в Україні, побудованих за участю ЗАТ ''Укрголовспецбуд'': Миколаївський глиноземний завод, Калуське ВАТ ''Оріана'', Херсонський та Кременчуцький НПЗ, Рівненський ''Азот'', Черкаський ''Хімкомбінат'', Одеський припортовий завод, Кримське водосховище, гірничо-збагачувальні комбінати в Криворіжжі, завод ''Запоріжсталь'', об'єкти кримських бромного, содового та титанового заводів, цукрових заводів у різних областях України.
ЗАТ ''Укрголовспецбуд'' брало активну участь у зведенні в 2004 р. першої в Україні сміттєсортувальної станції в м. Києві, пивзаводу ''Славутич'' у м. Києві, автотраси Київ – Одеса, об'їзної дороги в Чернівцях.
У 2006 р. підприємство взяло активну участь у реконструкції станції очисних споруд в Бортничах (Київська область), у влаштуванні полів на стадіоні ''Шахтар'' у Донецьку.
ЗАТ ''Укрголовспецбуд'' має виробничі бази в містах Київ, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Калуш, Харків, Суми, Кременчук, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Одеса, Красноперекопськ, Ялта та ін.
Перед підприємством постали нові завдання: оновлення кадрового складу; навчання фахівців роботі на новій техніці з комп'ютерним керуванням; оновлення парку техніки.
''Укрголовспецбуд'' має ліцензії Держбуду України та Держбуду Російської Федерації.

ЗАТ ''Укрголовспецбуд'',
Харківське шосе, 13-а, м. Київ, 02090.
Тел./факс: (044) 296-76-62
Логос Україна         ТОВ ''Укрбудінвест ІБК''         Зміст         СП ''Укрпольреставрація''