СП ''Укрпольреставрація''  

 
 
Гонза
Володимир Михайлович
Віце-президент корпорації ''Укрреставрація''
Генеральний директор СП ''Укрпольреставрація''
 
     
     
 
СП ''Укрпольреставрація''

 

Міжнародна нагорода, ''Нагорода Тисячоліття'' 2007 р.


Диплом лауреата Всеукраїнської акції 2006 р., в номінації ''Будівництво та архітектура''
Володимир Михайлович Гонза – віце-президент корпорації ''Укрреставрація'', генеральний директор СП ''Укрпольреставрація''. Здобувши вищу інженерну освіту у Київському інженерно-будівельному інституті, працював у будівництві, пройшовши тернистий шлях від простого майстра до начальника управління Холдингової компанії ''Київміськбуд''. Вже понад 15 років очолює СП ''Укрпольреставрація''.
Володимир Михайлович неодноразово доводив свою вірність обраній професії під час будівництва Успенського собору, відродження Михайлівського Золотоверхого собору, будівництва церков Святого Михаїла на вулиці Шовковичній, 39/1, Покрови Пресвятої Богородиці в селі Мар'янівці Васильківського району Київської області, церкви Різдва Христового на Поштовій площі, де в 1861 р. проводжали Тараса Шевченка в його останню путь на Чернечу гору, громадсько-торговельного центру на житловому масиві ''Позняки''.
Роботи з реставрації музеїв Максима Рильського, Івана Гончара, ''Київська фортеця'' виконані своєчасно, з відмінною якістю. Серед об'єктів, які викликають особливу цікавість – залізничний вокзал, будівля Синагоги, театр на Подолі в Києві, оперний театр в Одесі.
За час роботи у сфері будівництва та реставрації Володимир Михайлович Гонза здобув звання заслуженого будівельника України, академіка Академії будівництва України. Має багато державних, козацьких і церковних нагород.
Володимир Михайлович – патріотично налаштована людина, вносить у колектив, яким керує, новизну, професіоналізм і віру у справу, якій слугує. Це людина з організаторськими здібностями. Навчає молодь патріотизму, працьовитості, відданості Богові й Україні.
Отаман Київського козацького товариства у Подільському районі міста Києва.
СП ''Укрпольреставрація'' нагороджене дипломом лауреата Всеукраїнської акції ''Лідер товарів і послуг України 2006'' в номінації ''Будівництво та архітектура''; у 2007 р. удостоєне міжнародної нагороди ''Нагорода тисячоліття'' за освоєння і ефективне використання в професійній діяльності передових сучасних технологій, розроблення і впровадження неординарних професійних рішень.

СП ''Укрпольреставрація'',
Контрактова площа, 4, м. Київ, 04070.
Тел.: (044) 417-10-69; факс: (044) 416-44-69Церква Святого Михаїла із дзвіницею,
вул. Шовковична, 39/1


Громадсько-торговельний центр на житловому
масиві ''Позняки''


Церка Різдва Христового, Поштова площа в м. Києві


Реставрація Синагоги, вул. Щекавицька, 29Логос Україна         ЗАТ ''Укрголовспецбуд''         Зміст         ТОВ ''Фасад''