Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій  

 
 
Кривошеєв
Петро Іванович
Директор
 
     
     
 
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій

 
Петро Іванович Кривошеєв народився 2 липня 1935 р. на Житомирщині. Закінчив Київський політехнічний інститут, за фахом – інженер-будівельник. У НДІБК працює з 1960 р. З 1992 р.обіймає посаду директора Інституту будівельних конструкцій.
Петро Іванович – розробник концепції створення нормативної бази в будівництві. Вагомий його особистий внесок у дослідження та відновлення національних пам’яток історії та архітектури – Михайлівського Золотоверхого собору, Успенського собору Києво-Печерської лаври, Національної філармонії та ін.
Він організатор і керівник будівельних робіт на об’єкті ‘’Укриття’’ Чорнобильської АЕС.
П. І. Кривошеєв – професор, віце-президент Академії будівництва України, академік Академії інженерних наук України, лауреат Державної премії Ради міністрів СРСР, Державної премії України в галузі науки і техніки (2001 р.), заслужений будівельник України. Його ім’я занесено до Золотої книги ділової еліти України та Національної іміджевої програми ‘’Лідер ХХІ століття’’.

Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій – відомий науковий центр будівельного комплексу України. Основні напрями діяльності: будівельні конструкції та технології їх виготовлення для будинків і споруд цивільного, промислового та сільськогосподарського призначення в звичайних і складних інженерно-геологічних умовах, при сейсмічних і динамічних впливах; науково-методичне забезпечення застосування бетонів, добавок до цементу і бетону, а також арматурного прокату для залізобетонних конструкцій; механіка ґрунтів, основи конструкцій фундаментів і підземних споруд; геотехнічні питання будівництва, захисту будівель, споруд, територій; будівельна механіка; будівельна акустика і теплотехніка; методи і засоби досліджень контролю якості та випробування будівельних конструкцій; забезпечення надійності та довговічності, оцінювання технічного стану та ресурсу будівельних конструкцій, будівель і споруд; науково-технічна експертиза робіт в атомній енергетиці з питань будівельних конструкцій; оцінка стану і стабілізація будівельних конструкцій об’єкта ‘’Укриття’’ Чорнобильської АЕС; науковий супровід будівельних об’єктів, а також пам’яток історії та архітектури протягом усього циклу їхнього зведення або існування; сертифікація будівельних матеріалів, виробів і конструкцій.
Сьогодні в інституті працюють понад 500 фахівців, серед яких – 17 докторів наук, 72 кандидати наук. Інститут плідно співпрацює з фірмами Франції, Великої Британії, Німеччини, США та інших країн.


Корпус Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій
Державний НДІ будівельних конструкцій (НДІБК),
вул. Івана Клименка, 5/2, м. Київ, 03680.
Тел.: (044) 249-72-34, факс: 248-89-09.
Е-mail: adm-inst@ndibk.kiev.ua

Логос Україна         Академія будівництва України         Зміст         Всеукраїнський науково-методичний та дослідно-інформаційний центр архітектурної спадщини