ВАТ ''Укргіпроцукор''  

 
 
Шкабара
Євген Іванович
Голова правління
 
     
     
 
ВАТ ''Укргіпроцукор''

 
Є. І. Шкараба народився 20 листопада 1954 р. у Київській області. Вищу освіту здобув у Київському технологічному інституті харчової промисловості за спеціальністю ''Машини і апарати харчових виробництв''. У відкритому акціонерному товаристві ''Укргіпроцукор'' пройшов шлях від інженера до головного інженера проектів, заступника голови правління.
У 2005 р. обраний головою правління ВАТ ''Укргіпроцукор''.
Є. І. Шкабара – досвідчений спеціаліст у галузі проектування і будівництва підприємств цукрової промисловості, менеджер високого рівня, який вміє правильно визначити конкретні пріоритетні завдання і об'єднувати колектив на їх досягнення.
Під керівництвом Євгена Івановича спроектовано, споруджено і реконструйовано багато підприємств цукрової промисловості. Він очолював розробку проектної документації для 23 цукрових заводів Росії, у т. ч. на восьми підприємствах проведено технічний аудит та вироблені рекомендації щодо поліпшення техніко-економічних показників виробництва.
Нагороджений ''Знаком пошани'' Мінагрополітики України.
''Укргіпроцукор'' засновано у далекому 1944 р. Має славну трудову історію, великий досвід будівництва і проектування цукрових заводів в Україні, Росії, Білорусі, Молдові, на Кубі та в інших країнах. За його проектами зведено 44 ''солодкі'' підприємства, проведено реконструкцію і модернізацію понад 1000 об'єктів на 137 цукрових заводах. Так, протягом 1970-1990 рр. в Республіці Куба проведено реконструкцію і технічне переозброєння тростинно-цукрових заводів.
Проектування і будівництво низки заводів здійснено спільно з провідними фірмами Німеччини, Франції, Польщі, Великої Британії, Данії та Чехії.
ВАТ ''Укргіпроцукор'' має потужну виробничо-технічну базу, висококваліфікованих спеціалістів, що дає змогу якісно і на високому технічному рівні виконувати весь комплекс робіт.
ВАТ ''Укргіпроцукор'' пропонує:
- проектно-дослідні, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи щодо технологічних, теплоенергетичних об'єктів, газопостачання, транспортних споруд та інших об'єктів промислового і житлового призначення цукрових заводів;
- технічний аудит з наступним розробленням техніко-економічних обґрунтувань (бізнес-планів) для отриманння інвестицій;
- реконструкцію парових котлів ДКВР-10-23 зі збільшенням продуктивності до 20-25 т/год;
- обладнання системами і приладами обліку теплових, енергетичних ресурсів, води, газу тощо;
- дообладнання заводів для переробки цукру-сирцю з будівництвом механізованих приймальних пунктів і складів;
- проектування і будівництво силосних складів із залізобетонними та металічними ємностями від 5 тис. до 25 тис. тонн зберігання цукру-піску;
- обстеження діючих будівельних конструкцій, рекомендації щодо їх відновлення та підсилення.
Чекаємо ваших замовлень! Гарантуємо виконання робіт у короткі строки, якісно, за прийнятними цінами.

ВАТ ''Укргіпроцукор'',
вул. Щорса, 31, м. Київ, 01133.
Тел.: (044) 529-62-56. Тел./факс: (044) 529-71-66, 529-56-34
E-mail: ugs@pfts.comЛогос Україна         ДП ''Науково-дослідний інститут теорії та історії архітектури і містобудування''         Зміст         Інститут урбаністики