ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Гураль
Василь Володимирович

Випускник гірничо-геологічного
факультету (1986 р.)

Генеральний директор
ТОВ «Донецький індустріальний союз»
 

 
 

Народився 4 жовтня 1964 р. у Донецьку. Батько Василя Гураля, Володимир Григорович, протягом багатьох років працює доцентом на кафедрі теоретичної механіки в Донецькому політехнічному інституті, а мати, Надія Василівна, всю трудову діяльність присвятила навчанню робочої молоді, а зараз перебуває на заслуженому відпочинку.

У 1981 р. Василь Володимирович вступив у Донецький політехнічний інститут на спеціальність «Будівництво підземних споруд i шахт», а закінчивши інститут в 1986 р. і здобувши спеціальність гірничого інженера-будівельника, присвятив себе вугільній промисловості.

Свою професійну діяльність він розпочав у 1984 р., працюючи підземним учнем гірника очисного вибою, підземним прохідником у шахті ім. Калініна тресту «Донецькшахтобуд». Наступні п’ять років, а саме з 1986 по 1990 р., працював старшим інженером із гірничих робіт, маркшейдером групи гірничого тиску, гірничим майстром на шахті «Південна Донбаська № 3». Протягом 1990–1994 рр. був учнем підземного електрослюсаря, а потім працював електрослюсарем 4-го розряду, теплотехніком шахтоуправління «Жовтневе» ВО «Донецьквугiлля».

Набувши за короткий проміжок часу досвіду на різних ділянках роботи, Василь Володимирович завдяки своїй наполегливості, цілеспрямованості та прагненню професійного зростання незабаром обійняв посаду директора ТОВ «ЕЛТА Лтд.».Василь Володимирович
із дружиною та синомНа відпочинку
в студентські роки

Трудову діяльність у корпорації «Індустріальний союз Донбасу» Василь Гураль почав у 1996 р.: працював інженером, начальником відділу, заступником директора з маркетингу, а із травня 1997 р. обіймає посаду генерального директора ТОВ «Донецький індустріальний Союз».

Лідер за характером, маючи високий інтелектуальний рівень і ділову кваліфікацію, Василь Володимирович, зібравши команду однодумців, домігся високих результатів у роботі, за що відзначений низкою нагород. Серед них — знак «Шахтарська слава» IIІ і II ст., диплом «Професійне визнання 2005 р.», диплом із відзнакою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва й цивільної колегії Держпідприємництва 2002 р., золотий знак Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), сертифікати «ТОП-100. Кращі компанії України» 2002, 2003, 2004 рр.

Крім основних лідерських якостей керівника, Василь Гураль має почуття такту й поваги до людей, користується заслуженим авторитетом серед підлеглих і партнерів по бізнесу. Колеги знають його як людину слова, яка звикла відповідати за прийняті рішення. А природжене почуття обов’язку й відповідальність за близьких людей і родину завжди були головними рисами характеру Василя Володимировича.

Його дружина, Ірина Іванівна, вже протягом 20 років подружнього життя поділяє і підтримує різнобічні інтереси чоловіка. У студентські роки це були походи в ліс по гриби і ягоди, захоплення акваріумом і автотуризмом. Крім того, традиційне хобі мужніх людей — полювання й підкорення морських глибин. Коли підріс син Василь, якому зараз 10 років, спортивна родина Гуралів прилучилася до велоспорту й гірських лиж. І звичайно, головним захопленням всього життя була й залишається фотографія. Тут, як і багато в чому іншому, Василь Володимирович справжній професіонал.< Горін Олександр Миколайович   |   зміст   |   Дебелий Володимир Леонідович >