ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Фоменко
Андрій Валерійович

Випускник електротехнічного
факультету (2005 р.)

Директор Макіївських об’єднаних
РЕМ ВАТ «Донецькобленерго»
 

 
 

Народився 23 червня 1983 р. у Донецьку.

У 2000 р. закінчив школу № 83 м. Донецька і вступив у ДонНТУ. Вибір електротехнічного факультету був невипадковий — Андрій вирішив продовжити сімейну традицію. Його батьки працюють у галузі енергетики: Валерій Григорович — директор Кіровських електричних мереж ВАТ «Донецькобленерго», а Любов Василівна — електромонтер лабораторії релейного захисту й автоматики на Донецькому коксохімічному заводі. Крім того, енергетика по праву вважається локомотивом усієї економіки, фундаментом для розвитку промислових галузей і соціально-економічного добробуту.

Навчання на електротехнічному факультеті дало Андрієві можливість досконало опанувати теоретичні основи обраної спеціальності і здобути необхідний рівень знань для подальшої плідної праці в енергетичній сфері. Успішно закінчивши університет, він із почуттям вдячності згадує завідувача кафедри «Електричні станції» Віталія Васильовича Сивокобиленка та декана електротехнічного факультету Олександра Васильовича Левшова. Їхні людські якості й високий професіоналізм викликали повагу та шанобливе ставлення з боку студентів.
Андрій Валерійович із дружиною
Зустріч енергетиків у Запоріжжі, 2010 р.
Зліва направо: Ю. П. Трифонов, І. П. Сахно,
Р. П. Сердюков, Г. О. Куденко, А. В. Фоменко

У 2005 р. Андрій Фоменко отримав диплом за фахом «Електричні станції» і розпочав свою професійну діяльність на ЗАТ «Геркулес» техніком-електриком. Згодом перейшов до ВАТ «Донецькобленерго» і сьогодні продовжує працювати на цьому підприємстві.

Протягом 2005–2006 рр. він обіймав посаду інженера служби перспективного розвитку компанії. З вересня 2006 р. був заступником головного інженера, пізніше виконував обов’язки директора Макіївських електричних мереж. У 2007–2009 рр. працював на посаді заступника директора Донецьких енергетичних мереж ВАТ «Донецькобленерго», а з липня 2009 р. очолює Макіївські об’єднані районні енергетичні мережі. Один із головних принципів А. В. Фоменка, який є запорукою його професійного та особистісного розвитку, — це дбайливе ставлення до накопиченого досвіду і традицій своїх попередників.

У 2010 р. Андрій Фоменко був відзначений грамотою міського голови м. Макіївки за вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста.

Андрій Валерійович — турботливий чоловік і батько, виховує двох маленьких синів. Любить активний відпочинок із родиною на природі, часто вирушає у туристичні поїздки автомобілем. Як комунікабельній людині із широким колом інтересів йому завжди цікаво спілкуватися з новими людьми, проводити час із друзями.< Фоменко Олександр Валерійович    |   зміст   |   Хотлубей Юрій Юрійович >