ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Шейнін
Дмитро Олександрович

Випускник гірничо-електромеханічного
факультету (1986 р.)

Директор ТОВ «Технопрогресс»
 

 
 

Народився 20 серпня 1964 р. у Донецьку. Батько, Олександр Якович (1932 р. н.), усе життя працював інженером-проектувальником у галузі металургійної і газової промисловості, а мати, Фаїна Григорівна (1931 р. н.), — лікарем. У сім’ї виховувалося двоє дітей — Дмитро і його брат В’ячеслав, який також згодом став випускником Донецького політехнічного інституту.

Із дитинства Дмитро захоплювався точними науками, тому вибір вузу — Донецького політехнічного інституту — був для нього цілком закономірний. У 1981 р. він став студентом першого курсу гірничо-електромеханічного факультету, де здобув якісні знання зі спеціальності, які допомогли зробити перші впевнені кроки на шляху до професійного зростання. За це Дмитро Олександрович щиро вдячний своїм викладачам: Володимиру Івановичу Грубі, Михайлу Івановичу Макарову та ін.Будинки по вул. Рози Люксембург, 9 і вул. Артема, 96-Б, м. Донецьк

Після закінчення інституту він був запрошений на посаду інженера у донецький НДІ «Гіпровуглеавтоматизація», а згодом у проектний інститут «Донгіпрошахт», але незабаром зрозумів, що може працювати самостійно. У 1989 р. як директор проектного бюро СП «РИДА» почав займатися проектуванням об’єктів під реконструкцію та будівництвом промислових і житлових будівель. У 1991 р. очолив ТОВ «Технопрогресс», яке займалося ремонтом, реконструкцією та будівництвом промислових і громадських об’єктів. З 1995 р. підприємство спеціалізується на зведенні будинків преміум-класу із комфортабельним, ексклюзивним плануванням квартир, підземним паркінгом. За період до 2009 р. ТОВ «Технопрогресс» побудувало і здало в експлуатацію два елітні багатоповерхові житлові будинки за спеціальними проектами в центрі м. Донецька (вул. Рози Люксембург, 9 і вул. Артема, 96-Б).

Крім будівельної діяльності, підприємство під керівництвом Дмитра Шейніна займається благодійництвом: підтримує мистецькі заходи, бере участь у фінансуванні соціальних програм Донецького національного технічного університету та ін. Дмитро Олександрович як директор ТОВ «Технопрогресс» нагороджений подякою Миргородської міської ради за вагомий внесок у розвиток пісенного мистецтва та значну спонсорську допомогу у проведенні VII Всеукраїнського фестивалю сучасного українського романсу «Осіннє рандеву в Миргороді» (2007). Підтримуючи тісні зв’язки з alma mater, він сприяв університетові у будівництві нової бібліотеки.

Сьогодні в ДонНТУ навчається донька Дмитра Шейніна Юлія, опановуючи фах маркетолога. Дружина, Світлана Володимирівна, за освітою філолог.

Родина Шейніних живе за біблійними законами і керується життєвим принципом: «Усе, що ти робиш, потрібно робити найкраще».< Швець Микола Миколайович    |   зміст   |   Шойхет Юхим Наумович >