0
   
     
Широкі професійні горизонти, можливість розкрити власні таланти і займатися улюбленою справою — мрія кожного юнака та мета кожного дорослого. У прагненні до досконалості, у бажанні самореалізації розкриваються наші сильні сторони та істинне призначення.
Свого часу мені пощастило навчатися у такому потужному науково-технічному осередку, як Харківський інститут радіоелектроніки. Моя професійна кар’єра, як і зростання багатьох моїх сучасників, розпочиналася тут: на лекціях відомих учених, у наукових школах та спеціалізованих лабораторіях. Маючи за зразок досягнення блискучих науковців, талановитих педагогів, ми наполегливо опановували складні і водночас цікаві дисципліни, робили перші кроки у винахідницькій діяльності. Зрештою, який же учень не прагне перевершити свого наставника? Сьогоднішні професійні інженери та учені, успішні підприємці і керівники були колись студентами досвідчених, захоплених своєю справою викладачів.
Абсолютний пріоритет інженерних знань, інтелектуалізація та інформатизація виробництва і бізнесу — основа стабільного розвитку та процвітання економіки держави. Харківський національний університет радіоелектроніки забезпечує якісною освітою майбутніх фахівців у галузі точного машинобудування — чи не головної галузі промисловості країни.
На сучасному, якісно новому етапі формування молодої генерації інженерів я бажаю їм наснаги, успіхів в опанувані нових знань та безсумнівної віри у себе і власні можливості!
Голова ради директорів,
генеральний директор
Індустріальної групи «УПЕК»
Анатолій Гіршфельд

<< Вступне слово Олександра Северинського      [ зміст ]      Харківський технологічний інститут >>