Вячеслав ЛеонідовичСТЕРІН

ВИПУСКНИК ФАКУЛЬТЕТУ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ (2007 р.)

ДИРЕКТОР ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ
ЗАТ «КИЇВСТАР ДЖ. ЕС. ЕМ.»

Народився 3 серпня 1969 р. у Харкові. У житті кожної людини трапляються знакові моменти вибору професії, становлення особистості. На цьому шляху ми стикаємося із труднощами, долаємо перешкоди. Головне — вірити в себе, відчувати підтримку друзів та близьких.
Юнацькою мрією Вячеслава Стеріна була професія лікаря, тому перший досвід роботи після служби в армії, яку він проходив у 1987–1989 рр., був пов’язаний із медициною. У 1991 р. вступив на лікувальний факультет до Харківського медичного університету, проте вже навчаючись там, зрозумів, що бути лікарем — це не його покликання. Відтак у 1994 р. перевівся до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, яку закінчив у 1999 р., одержавши диплом за спеціальністю «Правознавство», і почав працювати у прокуратурі.
У жовтні 2002 р. Вячеслав Леонідович отримав пропозицію очолити Харківську філію національного мобільного оператора компанії «Київстар». Працюючи у сфері телекомунікацій, він здобув другу вищу освіту у Харківському національному університеті радіоелектроніки за спеціальністю «Телекомунікаційні системи і мережі». Профільні знання стали підґрунтям фахової компетентності та якостей, які допомагають Вячеславу Стеріну у щоденній професійній діяльності.
За час роботи філії ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.» у Харкові під керівництвом В. Л. Стеріна було забезпечено повне мережеве покриття усіх районів Харківської, Полтавської та Сумської областей, значно збільшена ємність мережі за рахунок встановлення відповідного обладнання. Одним із досягнень філії є забезпечення повного мережевого покриття усіх станцій та перегонів Харківського метрополітену. Харків’яни та гості міста — абоненти лідера мобільного зв’язку України — першими отримали унікальну можливість спілкуватися по мобільному телефону, перебуваючи в метрополітені. «Мені дуже приємно, що я як керівник Харківської філії компанії «Київстар» роблю свій внесок у розвиток регіону, в якому працює наша філія, — розповідає Вячеслав Стерін. — Наш вклад — це не лише надання якісних телекомунікаційних послуг, а ще й реалізація соціальних та благодійних програм».
Протягом тривалого часу компанія «Київстар» співпрацює з Харківським національним університетом радіоелектроніки. Так з 2003 р. у рамках соціальної програми «Іменні стипендії «Київстар» більше 40 кращих студентів вишу, які здобували освіту за спеціальністю «Телекомунікації», були відзначені іменними стипендіями компанії «Київстар». Чи не щороку вихованці університету долучаються до лав працівників компанії. Крім того, «Київстар» бере активну участь у діяльності закладу: за підтримки компанії кілька років поспіль проводилися студентські олімпіади та ярмарки вакансій. ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» також постійно поповнює матеріально-технічну базу ХНУРЕ.
На корпоративному заході для співробітників
компанії «Київстар» та членів їхніх родин
Однією зі складових успішної праці Харківської філії компанії «Київстар», яку очолює Вячеслав Стерін, є професійна команда співробітників. «Мій рецепт формування єдиної команди — добрі та надійні стосунки в колективі, — ділиться досвідом Вячеслав Леонідович. — Дуже важливо знаходити час на формування взаєморозуміння із колективом, ділитися своєю позитивною енергією, відчувати та розуміти настрій одне одного, бути відвертим та спілкуватися з посмішкою».
За результатами роботи філії В. Л. Стерін отримав звання «Харків’янин року» у 2002 та 2004 рр. в номінації «Лідери промисловості». За багаторічну успішну діяльність із розвитку мобільного зв’язку він був нагороджений подякою Прем’єр-міністра України (2008) та Почесною грамотою Харківської облдержадміністрації. Також Вячеслав Леонідович — лауреат конкурсів «Ділова людина України», «Лідери бізнесу та промисловості XXI сторіччя».
Одружений, виховує доньку та сина.

<< СИДОРЕНКО Юрій Григорович      [ зміст ]      СТОРОЖЕВ Роман Іванович >>