Роман ІвановичСТОРОЖЕВ

ВИПУСКНИК ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО
ФАКУЛЬТЕТУ (1998 р.)

ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ
«ГАЗОВІ ТРЕЙДЕРИ УКРАЇНИ»

Народився 3 лютого 1976 р. у м. Чугуїв Харківської області в родині службовців. Першу освіту здобув у 1998 р. у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за спеціальністю «Біотехнічні та медичні апарати й системи», де отримав кваліфікацію інженера-електрика. Але згодом Роман Сторожев вирішив продовжити навчання та розширити кваліфікаційний рівень: того ж року він пройшов перепідготовку за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті» та одержав кваліфікацію інженера-економіста. Професійна освіта та висока якість підготовки дали молодому фахівцеві можливість одразу продовжити трудову діяльність за набутою спеціальністю.
Навчання в університеті, за словами Романа Сторожева, окреслило майбутні орієнтири у професійному розвитку, дозволило закласти міцний фундамент знань для стрімкого кар’єрного злету.
З 1998 р. Роман Іванович розпочав трудову діяльність у компанії «Енергоснаб» (Харків) на посаді економіста. Протягом 1999–2000 рр. він був оператором дільниці, головним фахівцем Харківської філії ДК «Торговий дім «Газ України».
Своє професійне зростання енергетик-початківець продовжив на посаді майстра служби обліку з газопостачання та газифікації ВАТ «Харківміськгаз», де працював протягом 2000–2001 рр., а згодом набував цінного досвіду як менеджер відділу газу та начальник відділу обліку газу ЗАТ «Укрнадра-ресурси».
У 2001 р. Роман Сторожев став генеральним директором ЗАТ «Укрнадрапромінвест». Упродовж 2002– 2004 рр. за сумісництвом обіймав посади начальника відділу обліку та реалізації природного газу та генерального директора ВАТ «Укрзакордонгеологія».
Форум Асоціації «Газові
трейдери України»,
присвячений п’ятиріччю
її діяльності, 2008 р.
У 2003 р. його було обрано президентом Асоціації «Газові трейдери України», яка виступає за демонополізацію газового ринку України і його реформування, що ґрунтуватиметься на принципах вільної та чесної конкуренції. Серед інших пріоритетів діяльності АГТУ — видобуток газу й газового конденсату шляхом розвідки, освоєння, розробки газових родовищ із використанням технологій, які забезпечують захист довкілля; а також сприяння розвитку прозорого і рівнодоступного ринку робіт у сфері видобування, переробки, постачання і транспортування природного газу в Україні.
Протягом восьмирічної діяльності Асоціації «Газові трейдери України» Роман Сторожев налагоджує партнерські стосунки із провідними учасниками ринку природного газу України. Крім того, дружні взаємини Асоціація встановлює і з міжнародними колегами, зокрема є членом Глобального договору ООН.
У межах своєї роботи в енергетичній галузі Роман Сторожев займається також дослідно-аналітичною діяльністю: він є автором багатьох аналітичних публікацій із розвитку ринку природного газу України, учасником міжнародних конференцій, присвячених темі паливно-енергетичного комплексу, як експерт енергетичної галузі тісно співпрацює із представниками засобів масової інформації.
У 2008 р. Роман Сторожев засвідчив свій фах енергетика ще одним дипломом про вищу освіту — цього разу спеціаліста з видобутку нафти і газу Івано-Франківського державного університету нафти і газу, де здобув кваліфікацію гірничого інженера.
15 лютого 2008 р. за багаторічну добросовісну працю, особистий внесок у розвиток паливно-енергетичної бази України був нагороджений відомчою відзнакою Державної геологічної служби — медаллю В. І. Лучицького.
Не зупиняючись на досягнутому, молодий та енергійний фахівець у 2010 р. закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за фахом «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста.
Вільний час Роман Сторожев присвячує сім’ї та спорту.

<< СТЕРІН Вячеслав Леонідович      [ зміст ]      ТІТОВ Микола Миколайович >>