Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
МИХАЙЛЕНКО
Владислав ОлеговичВипускник
юридичного факультету
(2007)

Юридична агенція
«Шевчук та партнери».

Депутат
Київської міської ради
 
 

Народився 21 вересня 1985 р. у м. Києві. Владислав зростав у звичайній родині, більшу частину дитинства його виховували самот­ня мати та бабуся.

Упродовж 2002–2007 рр. навчався на юридичному факультеті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правознавство».

Після закінчення університету розпочав юридичну практику, а також громадську і соціальну діяльність. Безкоштовні юридичні консультації та «юридичні клініки» дали можливість ­Владиславу набути досвіду надання правової допомоги в усіх сферах громадського життя.

На виборах у травні 2014 р. Владислав Михайленко був обраний депутатом Київської міської ради VII скликання. А восени 2015 р. жителі його рідного Оболонського району м. Києва вдруге довірили представляти їхні інтереси у столичній раді.

Сьогодні працює в Юридичній агенції «Шевчук та партнери».


З коханою дружиною Іриною

Надзвичайно важливу роль в житті Владислава відіграла його альма-матер. Цікаво, що вступати на юридичний факультет він вирішив «за компанію», — разом зі своїм однокласником, а нині кумом Олександром Омельяновим. Цей крок став початком веселого й безтурботного студентського життя. В університетські роки був активним учасником студентського самоврядування. Спільно з друзями займався організа­цією та проведенням багатьох заходів.

Важко переоцінити величезний внесок КНЕУ у професійне та особистісне становлення своїх вихованців. Знання і досвід, здобуті в альма-матер, сформували із його випускників справжніх професіоналів та патріотів, які насамперед готові працювати на благо своєї Батьківщини.

Англійський поет Річард Олдінгтон колись сказав: «Нікого не можна навчити тому, що важливо знати. Все, що може зробити вчитель, це вказати вірний шлях». Владислав щиро вдячний своїм викладачам, які вказали йому вірний життєвий шлях — піклування про свою сім’ю та служіння всьому суспільству. Альма-матер подарувала йому не тільки знання та досвід, але й міцну сім’ю та вір­них друзів.

Владислав Михайленко тримає руку на пульсі життя рідного КНЕУ, активно спілкується з друзями-одногрупниками, багато з яких породичалися, похрестивши дітей один одного. Він зазначає: «Часто на спільних святах із друзями згадуємо безліч веселих історій зі студентського життя. Адже в стресовій роботі юриста так важливо мати змогу відволіктися від труднощів та підняти настрій. Щонайкраще — спогадами про рідний університет».

У КНЕУ Владислав зустрів і свою дружину Ірину Селянко. Зараз подружжя виховує доньку Соломію.Лузан Юрій Якович   |   Зміст   |   Матвієнко Володимир Павлович