Народився 17 травня 1978 р. у м. Черкаси.
Трудову діяльність розпочав на приватній фірмі, поєднуючи навчання із практичним досвідом управління підприємством. Вже у 2000 р. керував державним підприємством.
У 2002 р. був призначений на посаду першого заступника керівника, а згодом — керівника Львівського обласного головного управління земельних ресурсів. Через три роки став керівником Закарпатського обласного головного управління земельних ресурсів.
Має великий досвід роботи в органах фіскальної служби: спочатку працював помічником голови Державної податкової адміністрації України, більше шести років керував державними податковими інспекціями у багатьох регіонах України. Має звання радника податкової служби І рангу.
У 2013 р. став керівником апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
У 2014 р. Олександра Григоровича призначено заступником міністра екології та природних ресурсів України — керівником апарату. Тоді О. Г. Настасенко представляв Україну на міжнародних конференціях, екологічних та економічних форумах, був президентом 25-ї Наради Сторін Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар, проводив засідання Конференції Сторін Віденської конвенції про охорону озонового шару у Парижі. Сьогодні обіймає посаду директора Департаменту забезпечення діяльності Фонду державного майна України. За сумлінну, цілеспрямовану та бездоганну службу нагороджений багатьма медалями та відомчими відзнаками.
Олександр Григорович із великим захопленням згадує студентські роки — час квітучої юності та запаморочливих планів на майбутнє. Вони були насичені безліччю подій, не тільки пов’язаних із навчанням, а й особистим життям. Зі своє дружиною Оксаною він зустрівся ще зовсім юним, і вже на третьому курсі став щасливим татусем.
О. Г. Настасенко щиро вдячний висококваліфікованим та ерудованим педагогам альма-матер, які упродовж багатьох років були мудрими наставниками й порадниками для допитливих та енергійних студентів, зокрема викладачам кафедри іноземних мов. Великий вплив на його світогляд у свій час мали лекції викладача філософії, к.філос.н., доц. С. Т. Рум’янцева — чоловіка з великим життєвим та професійним досвідом, неординарними думками про навколишнє середовище, учасника Другої світової війни. Своїми розповідями про воєнні часи він прагнув виховати свідомих та мислячих громадян своєї держави, які цінують мир та прагнуть жити у гармонії зі світом.
Відомо, що у керівників державних органів вільного часу зовсім мало, тому Олександр Григорович завжди його проводить із близькими та друзями. Захоплюється риболовлею, полюванням, любить відпочивати на природі у колі сім’ї.
Разом із дружиною Оксаною виховує трьох доньок.
Ратифікація Угоди про асоціацію з ЄС
у Верховній Раді України
Засідання Кабінету Міністрів
України
|