Професорсько-викладацькому складу, співробітникам, студентам
і випускникам Львівського національного аграрного університету

Сердечно вітаю колектив Львівського національного аграрного університету з нагоди 155-річчя від часу заснування навчального закладу! До цієї славної ювілейної дати ваш університет підійшов із вагомими здобутками у сфері наукової, навчально-методичної, виховної та організаційно-господарської роботи. Потужний професорсько-викладацький та студентський колектив, відомі випускники, сучасна матеріально-технічна база, новітні технології навчання, активні наукові пошуки відповідно до реальних потреб аграрного виробництва, — усе це визначає високий сучасний рівень Львівського національного аграрного університету і вводить його до когорти найпотужніших аграрних вищих навчальних закладів нашої держави.
Переконаний, що ваш університет як відомий науково-методичний осередок агропромислового комплексу нашої країни і надалі готуватиме висококваліфікованих фахівців для сільського господарства, забезпечуватиме ефективні фундаментальні і прикладні дослідження.
З нагоди ювілею сердечно зичу всьому колективу подальших успіхів у науковій, педагогічній і творчій праці на благо Української держави!Микола ПРИСЯЖНЮК

Міністр аграрної політики
та продовольства України
Логос Україна       << Вітальне слово Володимира Снітинського      [ зміст ]      Вітальне слово Олексія Порошенка >>