ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Корчинський
Іван Осипович

Проректор
з адміністративно-соціальних питань


Кандидат економічних наук,
завідувач кафедри економічної теорії

Н ародився 17 травня 1968 р. у с. Корчин Сколівського району Львівської області. Після закінчення Корчинської середньої школи в 1985 р. вступив до Дрогобицького державного педагогічного інституту ім. І. Франка. Протягом 1986–1988 рр. служив в армії. У 1992 р. Іван Осипович закінчив інститут, отримавши диплом учителя трудового навчання, загальнотехнічних дисциплін та інформатики.
Упродовж 1992–1995 рр. працював директором Гумниської основної школи, згодом — директором середньої школи с. Сторонибаби.
Із 2002 р. призначений на посаду завідувача відділу освіти Буської райдержадміністрації. У цей же час, протягом 2002–2004 рр., Іван Осипович здобував другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» на заочному відділенні в ЛДАУ.
З 2006 р. І. О. Корчинський — проректор з адміністративно-соціальних питань Львівського національного аграрного університету. Багато уваги приділяє співпраці навчального закладу з виробничими структурами та дорадчими органами в межах України і закордоном, координує наукові зв’язки університету зі спорідненими ВНЗ Казахстану, Польщі, Німеччини, Росії. Неодноразово перебував із робочими візитами у провідних університетах та підприємствах Німеччини, Польщі. За час роботи стажувався у Варшавському університеті сільського господарства та Боннському університеті.
У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. У 2010 р. призначений завідувачем кафедри економічної теорії Львівського національного аграрного університету. Під керівництвом І. О. Корчинського кафедра здійснює обґрунтування теоретико-методологічних засад розвитку сільського господарства і села. Зокрема досліджуються проблеми реформування аграрного сектору, оплати праці та соціального захисту сільського населення, формування ринку земель сільськогосподарського призначення, ресурсозабезпечення аграрного виробництва.
Основний напрям наукової роботи — вирішення проблем формування і функціонування інфраструктури агарного ринку. Іван Осипович опублікував близько 30 наукових та навчально-методичних праць, зокрема дві монографії.
Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» та грамотою Львівської єпархії за доброчесне служіння Українській православній церкві.

Логос Україна      << Мандюк Тетяна Зеновіївна      [ зміст ]      Нестерович Василь Степанович >>