ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Нестерович
Василь Степанович

Проректор із виробничо-господарських робіт

Н ародився 28 вересня 1961 р. у с. Бісковичі Самбірського району Львівської області. У 1976 р. вступив до Львівського ПТУ № 2, яке успішно закінчив у 1977 р., отримавши кваліфікацію фрезерувальника ІІ розряду. Одночасно став випускником вечірньої школи робітничої молоді Краснянської СШ № 1.
Трудову діяльність розпочав фрезерувальником у Львівському конструкторсько-технологічному бюро, де працював упродовж 1977–1979 рр. У 1979 р. після закінчення курсів водіїв категорії «С» був водієм у колгоспі «Авангард» Буського району Львівської області.
Протягом 1980–1982 рр. служив у лавах Радянської армії, а після демобілізації вступив до Золочівського сільськогосподарського технікуму.
Закінчивши навчання у 1984 р., повернувся в колгосп «Авангард», де був призначений завідувачем ферми з відгодівлі великої рогатої худоби. У квітні 1986 р. завідував комплексом, а в серпні 1989 р. його призначили головним зоотехніком колгоспу. Після реструктуризації господарства знову працював головним зоотехніком СТОВ «Авангард». Із 1990 р. Василь Степанович займався вирощуванням великої рогатої худоби української м’ясної породи, середньодобові прирости якої становили понад 900 г. Середньорічне поголів’я було доведено до показника 1200 голів.
За досягнення у тваринництві в колгоспі «Авангард» Василь Степанович упродовж 1987–1990 рр. був нагороджений перехідним Червоним Прапором України. Як головний зоотехнік господарства був відзначений почесними грамотами Львівського обласного управління сільського господарства (1988, 1990).
Із березня 2009 р. В. С. Нестерович обіймає посаду проректора Львівського національного аграрного університету з виробничо-господарських робіт.
Діяльність Василя Степановича як проректора тісно пов’язана з роботою Науково-навчального дослідного центру ЛНАУ, який є базою навчальних і виробничих практик студентів, місцем впровадження наукових розробок учених університету, дослідним полігоном технологічних процесів у аграрній галузі. Сьогодні ННДЦ є потужним науково-виробничим підрозділом університету, що забезпечує інноваційну складову в організації навчального процесу, ефективний трансфер технологій у агропромисловому виробництві. Одним із важливих підрозділів ННДЦ ЛНАУ є експлуатаційно-технічний відділ водозабірних та очисних споруд, які обслуговують університет, м. Дубляни та с. Малі Підліски.

Логос Україна      << Корчинський Іван Осипович      [ зміст ]      Козлова Галина Іванівна >>