ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Адамович
Іван Іванович

Директор Кузнецовського відокремленого
підрозділу колективного сільськогосподарського
підприємства «Тепличний комбінат»


Випускник факультетів механізації
сільськогосподарського виробництва
(1986 р.) та обліку й аудиту (2008 р.)

Н ародився 6 вересня 1963 р. у селі Велика Осниця Маневицького району Волинської області. Родина Івана Івановича була для нього зразком самовідданої роботи на сільськогосподарських полях. Нині батько, Іван Ульянович, та мати, Олена Андріївна, які все життя пропрацювали в місцевому колгоспі, — пенсіонери.

Іван Адамович із сином Віталієм
Бажання удосконалити роботу в сільському господарстві, підняти цю галузь на значно вищий щабель стимулювало Івана Івановича вступити в 1981 р. до Львівського сільськогосподарського інституту на факультет механізації сільськогосподарського виробництва. Закінчивши виш у 1986 р., І. І. Адамович повернувся на навчання до рідної альма-матер у 2005 р., але вже до Львівського національного аграрного університету на факультет обліку й аудиту. Протягом 2005–2008 рр. він успішно опановував знання у цьому напрямі й отримав другу спеціальність — «Облік і аудит».
З 1986 р. одночасно з навчанням у інституті Іван Іванович працював головним інженером у колгоспі «Україна». У 1989 р. перейшов у радгосп «Троянівський» на посаду головного інженера. Протягом 1993–1995 рр. І. І. Адамович — начальник виробничого відділу ТВП РАЕС. Із 1995 р. працював головним інженером у цій же організації. У 2000 р. став заступником начальника з сільськогосподарського виробництва ТВП РАЕС. У наступному році перейшов на аналогічну посаду в ВТУ РАЕС. У 2003 р. І. І. Адамович, отримавши підвищення, став начальником теплично-гідропонного комбінату РАЕС. У цьому ж році перейшов на посаду начальника агропромислового комплексу РАЕС.
У 2004 р. — керівник ВП АПК. У 2007 р. очолює УРП ВП РАЕС. Через два роки (2009) став директором КВП ДП «Тепличний комбінат», із 2010 р. і до сьогодні — директор Кузнецовського відокремленого підрозділу колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат» (місто Кузнецовськ Рівненської області). Підприємство спеціалізується на вирощуванні овочів на закритому ґрунті (в теплицях).
Протягом життя Іван Іванович із вдячністю згадує викладачів інституту, університету. Саме вони дали йому необхідні знання, завдяки яким можна легко орієнтуватися в усіх напрямах сільськогосподарського виробництва.

Логос Україна      << Музей Євгена Храпливого      [ зміст ]      Аршулік Анатолій Аполлонович >>