ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Аршулік
Анатолій Аполлонович

Начальник Головного управління
агропромислового розвитку Волинської обласної
державної адміністрації


Випускник агрономічного факультету (1981 р.)

Народився 3 квітня 1959 р. у мальовничому селі Грузятин Маневицького району Волинської області. Батьки виховували його працелюбним, порядним і не байдужим до людей.
У 1976 р., закінчивши Боровицьку середню школу, вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на агрономічний факультет.
Отримана база знань та батьківська наука забезпечили йому стрімкий кар’єрний ріст на обраному життєвому шляху. Працював агрономом-насіннєводом управління сільського господарства Луцького району; старшим агрономом Волинського обласного управління сільського господарства; головним агрономом колгоспу ім. Леніна Луцького району; керівником цього господарства, начальником управління праці та соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації.
З 2002 р. — заступник голови Луцької районної державної адміністрації, начальник управління агропромислового розвитку. З 28 березня 2005 р. А. А. Аршулік призначений начальником Головного управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.
Такі складові свого характеру, як цілеспрямованість і лідерські якості, успішно реалізував у громадському житті краю, очоливши Волинську обласну організацію Аграрної партії України.
Співпрацює з університетом, беручи участь у науково-практичному житті альма-матер. За продуктивну співпрацю та сприяння розвитку і впровадженню нових ідей отримав подяку ректора.
Анатолій Аполлонович з посмішкою згадує свою першу зустріч із ректором. Під час вступних іспитів він на два дні запізнився на іспит з біології. Прагнення владнати цю ситуацію не принесло позитивних результатів — зі сльозами на очах він чекав у приймальній комісії пропозиції вступати наступного року.

Міжнародна виставка-ярмарок
«Волинь-Агро — 2009»
У цей час зайшов у кабінет невисокого зросту поважний чоловік. Члени комісії встали і він зайняв місце голови приймальної комісії. На запитання, що тут робить абітурієнт, був подивований відповіддю про запізнення, пригадав, що це вже третій випадок, і висловив думку, що, мабуть, молодь живе в іншому часовому вимірі. Переглянувши результати попередніх іспитів та вимовивши «Можливо, з цього хлопця буде добрий студент», дав доручення комісії допустити абітурієнта до складання іспиту. Як виявилося, це був ректор інституту — Гончар Михайло Тимофійович.
Вдячний професорсько-викладацькому складу за примножені знання. Прикладом для наслідування залишилися на життєвій стежині їх професійність, доброта, інтелігентність, любов і повага до студентів.
Університет залишив свій слід не лише у трудовій діяльності Анатолія Аполлоновича. Дружина Валентина також навчалася на агрономічному факультеті. У теплому родинному колі вони виховують трьох синів: Валерія, Віктора та Василя. Батьківською стежиною вирішили піти двоє — Віктор і Василь, які навчаються на факультеті агротехнологій та екології.
У вільний від роботи час Анатолій Аршулік полюбляє відпочивати з користю — подорожує, займається бджільництвом, садівництвом. Впевнений, що дрібниць у житті не буває, вони надають закінченості й довершеності справі, яку робиш.
За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2001); трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики «Знак пошани» (2006); почесними грамотами Волинської обласної державної адміністрації та Луцької районної ради.
Життєве кредо сповнене глибинного змісту Золотого правила моралі: «За будь-яких обставин потрібно залишатися людиною та робити людям добро».

Логос Україна      << Адамович Іван Іванович      [ зміст ]      Барабаш Орест Юліанович >>