ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Башук
Віктор Петрович

Голова Державної податкової адміністрації
в Рівненській області, державний радник
податкової служби ІІІ рангу.

Заслужений економіст України

Випускник економічного факультету (1989 р.)

Народився 5 січня 1964 р. у м. Соснівка Львівської області. Його батько, Башук Петро Васильович, був учителем в інтернаті, мати, Марія Семенівна, працювала в шахті телефоністкою.
Трудову діяльність В. П. Башук розпочав у вересні 1981 року. Після служби в армії вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на економічний факультет (1986–1989). Після закінчення навчання вирішив пов’язати свою подальшу кар’єру з податковою службою. Пройшов шлях від рядового державного податкового інспектора до голови Державної податкової адміністрації. Впродовж 2003–2004 рр. очолював ДПА в Закарпатській області; протягом 2004–2005 рр. — ДПА в Рівненській області. У 2006 р. працював заступником міського голови Львова з питань економіки та соціальної політики. З 2006 р. і дотепер обіймає посаду голови ДПА в Рівненській області.
Діяльність податкової служби області під керівництвом В. П. Башука спрямована на реалізацію державної економічної політики в регіоні, виведення та залучення до оподаткування «тіньових» доходів, руйнування схем мінімізації сплати податків, а також забезпечення сприятливих умов для функціонування бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості та зростання на цій основі надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Як керівник податкової служби Віктор Петрович застосовує прогресивні методи у роботі. Головні зусилля зосереджені на формуванні партнерських відносин між податковою службою та платниками податків. Зокрема головою ДПА в Рівненській області підписано Меморандум про співпрацю органів державної податкової служби з представниками малого та середнього бізнесу, укладено Договір про співробітництво та координацію дій з регіональним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців та Об’єднанням організацій роботодавців у Рівненській області.

Віктор Петрович проводить прес-конференцію
для представників засобів масової інформації
Віктор Башук є членом Громадської ради при ДПА в Рівненській області, яка виконує функції дорадчого органу податкової адміністрації. Зокрема Громадською радою спільно з Рівненським територіальним відділенням Асоціації платників податків було направлено пропозиції до Міністерства фінансів України, Верховної Ради України та Секретаріату Президента України щодо врегулювання окремих питань податкового законодавства. З ініціативи В. П. Башука в області розроблено і впроваджено паспорти сільських рад для визначення їхнього податкового потенціалу та участі у формуванні місцевих бюджетів.
Успішно вирішувати важливі службові завдання державної ваги Віктору Петровичу допомагають здобуті у Львівському сільськогосподарському інституті ґрунтовні знання з економіки. Саме цей заклад дав йому путівку у велике трудове життя і відкрив кар’єрні перспективи. Тому часто згадує високопрофесійний педагогічний колектив інституту, зокрема мудрих та чуйних викладачів Галанця Василя Григоровича та Андрушка Манолія Івановича.
У вільний від роботи час Віктор Петрович — завзятий мисливець та рибалка, а ще — чоловік і батько двох чудових дітей.
Професійні та особисті досягнення підтверджують життєве кредо Віктора Петровича: «В усьому бути найкращим!».

Логос Україна      << Барабаш Орест Юліанович      [ зміст ]      Білик Антон Іванович >>