ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Блавацький
Михайло Васильович

Заступник директора
ТОВ «Тесла Україна».

Депутат Львівської обласної ради

Випускник економічного факультету (1993 р.)

Народився 31 липня 1958 р. у с. Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Батьківська праця на землі упродовж усього життя стала прикладом для сина у ставленні до землі й сільської роботи. Батько, Василь Іванович, працював завгоспом у колгоспі «Імені 17 вересня», а мама, Марія Семенівна, — робітниця огородньої бригади цього ж колгоспу.
Михайло Васильович мріяв стати головою колгоспу, щоб допомагати землякам бути справжніми господарями на своїй землі. Це і спонукало його до вступу в 1987 р. до Львівського сільськогосподарського інституту на економічний факультет. Під час навчання Михайло Васильович паралельно працював завідувачем складу на базі матеріально-технічного постачання сільського господарства у Львівській області.
Сьогодні М. В. Блавацький із вдячністю згадує тодішнього ректора — Романа Івановича Тринька — за отримані знання, які нині застосовує в депутатській діяльності задля упорядкування економічних негараздів в Україні.
«Зі студентських років найбільше запам’яталося те, що інколи іспит доводилося складати з третьої спроби, аж поки насправді не вивчав предмет на потрібному рівні, — згадує Михайло Васильович. — Приємно, що іноді під час депутатської роботи маю можливість зустрічатися з ректором університету Володимиром Снітинським та студентами вишу».
У 1991 р. після розпаду СРСР йому було боляче дивитися, як розграбовували підприємства українців. Тому вирішив зайнятися комерційною діяльністю, створивши ТОВ «Тесла Україна», котре спеціалізується на виробництві електротехнічних виробів. Тут у нагоді стали знання, здобуті в Львівському технікумі радіоелектроніки.
Із 2006 р. М. В. Блавацький — депутат двох скликань Львівської обласної ради за мажоритарним округом № 34 Кам’янка-Бузького району від всеукраїнського об’єднання «Свобода». Нині очолює комісію із питань контролю за ефективним використанням державних та обласних програм та інших рішень ради (м. Львів).

Михайло Васильович на мітингу
Михайло Васильович любить читати літературу на політичну тематику, стежить за новинами, цікавиться економічним станом держави і подіями у світі. В житті він керується народною мудрістю: «У здоровому тілі — здоровий дух», тому активно займається фізкультурою, грає у футбол та настільний теніс. Його досягненням є і щоденна зарядка, під час якої він вправно виконує 50 віджимань і стільки ж присідань. Крім того, постійно загартовується обливанням холодною водою. Це дозволяє йому підтримувати хороший настрій і ніколи не хворіти.
Разом із дружиною Марією Павлівною виховали трьох дітей, мають одну онучку. Старший син Андрій — державний службовець, донька Ольга — судовиконавець. Вони закінчили Львівський національний університет імені Івана Франка. Молодший син Павло — випускник Національного університету «Львівська політехніка», зараз навчається в університеті імені Івана Франка.
М. В. Блавацький — невпинний борець за правду, активний противник хабарництва і корупції. Протягом життя він працює над розбудовою сильної Української незалежної держави і мріє про те, щоб її громадяни почували себе справжніми господарями своєї країни, гідними та успішними.

Логос Україна      << Білик Антон Іванович      [ зміст ]      Богіра Мирослав Степанович >>